شهر قدیمی پوکت

شهر قدیمی پوکت یکی از جاذبه های گردشگری جذاب می باشد که طی این سال ها با استقبال خوبی از سوی گردشگران رو به رو شده است. جالب است بدانید خود این شهر قدیمی دارای جاذبه های گردشگری بی شماری است که بازدید از آن ها خارج از لطف نیست. یکی از ویژگی های اصلی شهر قدیمی پوکت، معماری و نوع سازه های خانه های آن است که الهام گرفته از معماری شهرهای اروپایی همچون انگلیس و پرتغال می باشد. پیاده روی و قدم زدن در خیابان های باریک و رنگی رنگی این منطقه توریستی حس و حال صدها سال پیش را به گردشگران تور پوکت منتقل می کند. یکی از سبک های طراحی این منطقه چین و پرتغالی است که طبقه اول به عنوان مغازه و و طبقه دوم محل زندگی ساکنین شهر قدیمی است. 


این ساختمان ها طوری طراحی شده اند که سالن های بزرگی برای پذیرایی از مهمانان خود دارند. سبک دیگر معماری شهر قدیمی پوکت، چینی است که به عنوان خانه های بزرگ با صندلی های قرمز شناخته می شوند. در اینجا ترکیبی از سنت و فرهنگ تایلندی، چینی، مالایی، هندی، نپالی و ... را خواهید دید. یک جامعه به نسبت جوان و درحال رشد اوراسیا و یک ترکیب منحصر به فرد از افراد با فرهنگ‌های متفاوت و از کشورهای مختلف در این جا وجود دارند. 


این شهر قدیمی از 5 خیابان اصلی و کوچه های باریک تشکیل شده است که عبارتند از : خیابان راسادا ، خیابان پانگ نگوا، خیابان کرابی، خیابان دیبوک، خیابان چالنک. به طور کلی تمامی امکانات رفاهی که برای یک گردشگر نیاز است و با آن ها می تواند اوقات خوشی را سپری کند را یک جا می توانید در شهر قدیمی پوکت مشاهده و استفاده کنید. در سفر به تایلند اگر مقصدتان تور پوکت بود حتما از جاذبه های گردشگری اش دیدن فرمایید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز شهر قدیمی پوکت
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری