شهر قدیمی پوکت

شهر قدیمی پوکت یکی از جاذبه های گردشگری جذاب می باشد که طی این سال ها با استقبال خوبی از سوی گردشگران رو به رو شده است. جالب است بدانید خود این شهر قدیمی دارای جاذبه های گردشگری بی شماری است که بازدید از آن ها خارج از لطف نیست. یکی از ویژگی های اصلی شهر قدیمی پوکت، معماری و نوع سازه های خانه های آن است که الهام گرفته از معماری شهرهای اروپایی همچون انگلیس و پرتغال می باشد. پیاده روی و قدم زدن در خیابان های باریک و رنگی رنگی این منطقه توریستی حس و حال صدها سال پیش را به گردشگران تور پوکت منتقل می کند. یکی از سبک های طراحی این منطقه چین و پرتغالی است که طبقه اول به عنوان مغازه و و طبقه دوم محل زندگی ساکنین شهر قدیمی است.


این ساختمان ها طوری طراحی شده اند که سالن های بزرگی برای پذیرایی از مهمانان خود دارند. سبک دیگر معماری شهر قدیمی پوکت، چینی است که به عنوان خانه های بزرگ با صندلی های قرمز شناخته می شوند. در اینجا ترکیبی از سنت و فرهنگ تایلندی، چینی، مالایی، هندی، نپالی و ... را خواهید دید. یک جامعه به نسبت جوان و درحال رشد اوراسیا و یک ترکیب منحصر به فرد از افراد با فرهنگ‌های متفاوت و از کشورهای مختلف در این جا وجود دارند.


این شهر قدیمی از 5 خیابان اصلی و کوچه های باریک تشکیل شده است که عبارتند از : خیابان راسادا ، خیابان پانگ نگوا، خیابان کرابی، خیابان دیبوک، خیابان چالنک. به طور کلی تمامی امکانات رفاهی که برای یک گردشگر نیاز است و با آن ها می تواند اوقات خوشی را سپری کند را یک جا می توانید در شهر قدیمی پوکت مشاهده و استفاده کنید. در سفر به تایلند اگر مقصدتان تور پوکت بود حتما از جاذبه های گردشگری اش دیدن فرمایید.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر