امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید سیتی سنتر

مرکز خرید سیتی سنتر

کی یف پایتخت کشور اکراین می باشد که دارای مراکز خرید بسیاری است. مراکز خرید یکی از مکان های پربازدید توریست ها و حتی ساکنان اصلی شهر می باشند پس می توان گفت یک مکان مهم به شمار می رود. از این رو گردشگران تور اکراین برای سفری به یاد ماندنی و همراه با سوغاتی یا خرید های شخصی نیاز به شناخت مراکز خرید آن شهر را دارند، ما به شما بزرگ ترین و لوکس ترین مرکز خرید شهر کی یف که مرکز خرید سیتی سنتر نام دارد را معرفی خواهیم کرد.
این مرکز خرید با مساحتی قریب به 1600 متر دارای بیش از 60 بوتیک و فروشگاه می باشد. در این مرکز خرید انواع برندهای پوشاک، لوازم آرایشی، مواد غذایی و غیره به چشم می خورد که مورد استقبال اکثر سلیقه ها قرار می گیرند. بیشترین بوتیک ها را پوشاک به خود اختصاص داده است، در این فروشگاه ها مد های مختلف این کشور و همچنین نوع پوشش اقشار ثروتمند, میانه و حتی پوشش کشورهای دیگر به چشم می خورد که موجب جلب توجه زیاد گردشگران قرار می گیرد. مرکز خرید سیتی سنتر دارای پارکینگ دو طبقه می باشد که توانایی گنجایش حدود هشتاد ماشین را دارد همچنین اطراف مرکز خرید محیط دیگری برای پارک ماشین ها در نظر گرفته شده است.
در طبقات دیگر شهربازی بزرگی وجود دارد که از انواع وسایل سرگرمی و مهیج برای تمامی رده های سنی از جمله کودکان تشکیل شده است. فست فود ها، رستوران ها و کافی شاپ ها نیز طبقات دیگر این مرکز خرید عظیم را در بر گرفته اند، در این فودکروت ها انواع غذاها سرو می شود تا با تمام ذاعقه ها سازگار باشند و همچنین می توان به نوشیدنی های فراوان و تنقلات مختلف اشاره کرد تا مجموعه ای کامل از انواع خوراک ها، دسرها و پیش غذاها را تشکیل دهند. مرکز خرید سیتی سنتر شهر کیی یف مجموعه ای کامل و بی عیب می باشد که هر روز میزبان گردشگران و توریست های زیادی است. اگر می خواهید یک روز متفاوت و خاطره انگیز داشته باشید حتما از این مرکز خرید دیدن کنید

نظرات مردم درباره مرکز خرید سیتی سنتر

حلما 21 شهریور 97
0
مرکز خرید سیتی سنتر رو به تازگی زدند ؟ کجا هست ؟
درج نظر