مرکز خرید ماندارین

مرکز خرید ماندارین یکی از مراکز خرید معروف سوچی می باشد که اغلب گردشگران این شهر در سفر خود از آن بازدید می کنند، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم فروشگاه ها و امکانات موجود در این مرکز خرید را مورد بررسی قرار دهیم.
مرکز خرید ماندارین در مرکز شهر سوچی واقع شده است و گردشگران به راحتی می توانند خود را به این مجموعه تجاری برسانند، خوب است بدانید که مرکز خرید ماندارین نسبت به سایر مراکز خرید موجود در شهر سوچی از محبوبیت بیشتری برخوردار است و علت این امر قیمت های ارزان و مقرون به صرفه اجناس در این مجموعه می باشد، بنابراین اگر قصد خرید در سوچی را دارید رفتن به ماندارین را فراموش نکنید.
در این مجموعه فروشگاه های متعددی وجود دارد و این فروشگاه ها اجناس بسیار متنوعی را عرضه می کنند و کسانی که مرکز خرید ماندارین را برای خرید کردن انتخاب می کنند می توانند تمامی اجناس مورد نیاز خود را از فروشگاه های موجود در این مرکز تجاری خریداری کنند.
همچنین باید بدانید که برخی از معروف ترین برند های بین المللی نظیر نایک، آدیداس، زارا، پوما و غیره در مرکز تجاری ماندارین نمایندگی دارند.
در این مرکز خرید مراکز خدماتی بسیاری نیز وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از سالن های زیبایی، رستوران های متعدد، کافه، اتاق ماساژ و غیره.
گردشگران تور سوچی باید بدانند که مرکز تجاری ماندارین همانند سایر مراکز تجاری موجود در دنیا امکانات بسیاری را در خود جای داده است و از امکانات موجود در آن می توان به وای فای رایگان، آسانسور، آب خوری، دستگاه خودپرداز، سرویس بهداشتی و غیره اشاره کرد که می توانید از آن ها استفاده کرده و لحظات خوبی را در این مرکز خرید سپری کنید.
لازم به ذکر است که این مجموعه در تمامی روز های سال به صورت شبانه روزی پذیرای مراجعین خود می باشد.
آدرس: ul. Bestuzheva, 1/1, Sochi, Krasnodarskiy kray, Rusland, 354340
وب سایت: www.mandarin-mall.com
امیدواریم اطلاعات موجود در این مقاله هنگام بازدید از مجموعه تجاری ماندارین برای گردشگران تور سوچی مفید باشد.
گزارش مشکل
درج نظر