مرکز خرید پاپولار

📅 انتشار : 1397/09/12 📅 بروزرسانی : 1401/12/24 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 542
مرکز خرید پاپولار
مرکز خرید پاپولار
مرکز خرید پاپولار
مراکز خرید یکی از مکان های مورد علاقه گردشگران برای گزراندن وقت و خرید می باشد، امروزه در نقاط مختلف جهان، مراکز خرید بسیاری تاسیس شده است. امکانات و تعداد فروشگاه های موجود در هر مرکز خرید اهمیت بسیاری برای گردشگران دارد. در شهر گوا واقع در کشور هند، مراکز خرید بسیاری وجود دارد، یکی از مراکز خرید محبوب در این شهر مرکز خرید پاپولار می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر به بررسی مرکز خرید پاپولار می پردازیم.
مرکز خرید پاپولار در منطقه Margaon در شهر گوا واقع شده است. طراحی فضای داخلی این مرکز خرید زیبا بوده و دارای امکانات مناسبی می باشد. وجود فروشگاه های بسیار زیاد و متنوع در این مرکز خرید، باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور گوا و همچنین افراد محلی شهر گوا شده است، یکی دیگر از دلایل محبوبیت این مرکز خرید را می توان قیمت پایین اجناس در کنار کیفیت مناسب آن ها دانست. فروشگاه های موجود در این مرکز خرید اجناسی مانند لباس، لوازش آرایشی و بهداشتی، کتاب، لوازم تزئینی، صنایع دستی، جواهرات، پارچه های سنتی، لوازم آشپزخانه، ادویه جات، طلا، نقره، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، کیف و کفش و سوغاتی های شهر گوا را عرضه می کنند. از فروشگاه های محبوب موجود در این مرکز خرید می توان به گوا شاپینگ سنتر، کانکونکار و اوسانز اشاره کرد، همچنین چندین برند بین المللی در این مرکز خرید فعالیت دارند.
گردشگران تور هند می توانند در کنار خرید خود در رستوران موجود در این مرکز خرید مشغول به صرف غذا شوند، رستوران مرکز خرید پاپولار غذا های خوش طعم و با کیفیت سنتی گوا را برای گردشگران سرو می کند.
همچنین لازم است بدانید که فرودگاه های این کشور قوانین متفاوتی برای حمل بار گردشگران دارند و نمی توان بیش از حد معین کالا به همراه خود داشته باشید.
آدرس: 41 New Market, Margaon , Goa- 403601
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.5 از 5 | از 104 کاربران به مرکز خرید پاپولار