مرکز خرید گورنی پاراگون

مالزی یکی از مهم ترین مقاصدی است که گردشگران علاوه بر گشت و گذار به قصد خرید کردن به آن سفر می کنند. در شهر پنانگ تعدادی مرکز خرید وجود دارد که در این جا قصد داریم توضیحات بیشتری در رابطه با یکی از بهترین آن ها ارائه دهیم.
مرکز خرید گورنی پاراگون نام این مرکز خرید لوکس می باشد که چشم انداز بسیار زیبایی رو به دریا دارد و تماشای آن بسیاری از گردشگران تور پنانگ را مسحور می کند. این مرکز خرید در فاصله نزدیکی از هتل معروف جی قرار دارد. مرکز خرید گورنی پاراگون در 9 طبقه ساخته شده و تمامی اقلام مورد نیاز را می توانید در آن خریداری کنید. پوشاک برند و مارک دار نیز همواره طرفداران خاص خودش را دارد و انواع مختلفی از آن ها در این پاساژ وجود دارد که علاقه مندان می توانند آن ها را خریداری کنند.

در مرکز خرید گورنی پاراگون امکانات خوبی از قبیل: کافی شاپ، رستوران های متعدد، سوپر مارکت، پارکینگ طبقاتی و سینما وجود دارد که گردشگران تور مالزی می توانند از آن ها بهره مند شوند. تعداد زیاد رستوران های موجود در مرکز خرید گورنی و دکوراسیون های منحصر به فرد آن ها انتخاب های بی شماری را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد و آن ها می توانند بنا بر سلیقه خود در هر یک غذای مورد نظر خود را میل کنند. قیمت اجناسی که در این مکان عرضه می شود نسبت به کیفیت آن ها بسیار مناسب است.
درب های این مرکز خرید بین ساعات 10 صبح تا 22 به روی عموم مردم و مسافران تور پنانگ گشوده بوده و آن ها در این فاصله زمانی می توانند به خرید کردن و یا گشت و گذار و تفریح در این مکان بپردازند. نمای ظاهری بسیار زیبای این مرکز خرید چشم هر بیننده ای را به خود معطوف می کند. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر