مرکز خرید اوشن پلازا

اگر اهل خرید هستید و به کی یف سفر کردید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید اوشن پلازا کی یف Ocean Plaza Mall است. مرکز خرید اوشن پلازا (Ocean Plaza Mall) یکی از بهترین مراکز خرید شهر کی یف به حساب می آید که در مرکز شهر قرار دارد و دارای طراحی مدرنی است. این مکان، مکانی مناسب برای خرید، تفریح و استراحت است. مرکز خرید اوشن پلازا کی یف (Ocean Plaza Mall) در خیابان آنتونوویچا (Antonovycha St) شهر کی یف واقع شده است، گردشگران تور اکراین به راحتی با وسایل نقلیه عمومی می توانند از مرکز کی یف به این منطقه رفت و آمد کنند.
اگه در سفر به کی یف دنبال اجناس شیک و لوکس می گردید، مرکز خرید اوشن پلازا همان فروشگاهی است که به دنبالش هستید. طراحی عالی و اختصاصی، همراه با نوآوری جدید به اضافه بهترین مارک های اوکراینی و بین المللی، باعث شده که این مرکز خرید از بهترین مراکز خرید بکی یف به حساب آید.

این مرکز خرید کی یف شامل چندین مغازه، فروشگاه و رستوران می باشد، همه نوع مغازه ای در این مرکز خرید می توان پیدا کرد. علاوه بر بوتیک، نمایندگی انواع برند هایی همچون اچ اند ام (H&M)، زارا (ZARA)، منگو (MANGO)، لیوایز (Levi's)، پوما (PUMA) و غیره، فروشگاه مواد غذایی، یک سوپر مارکت بزرگ و غیره در این مرکز خرید وجود دارد، به همین خاطر این مرکز خرید برای گردشگران تور کی یف بسیار مناسب می باشد.
همان طور که پیش تر گفتیم ی مرکز خرید، یکی از دیدنی ترین مراکز خرید کی یف، با معماری داخلی و خارجی جذاب که برندهای معتبری را می توانید با قیمتی مناسب در این مجموعه پیدا کنید و از خرید لذت ببرید. لازم به ذکر است این مرکز خرید شامل 400 مغازه، 40 رستوران و کافه، 8 سالن سینما و آکواریوم و غیره می باشد.
این مرکز خرید هم در نوع خودش یکی از جالب ترین مراکز خرید کی یف می باشد، به همین منظور به گردشگران تور کی یف پیشنهاد می شود حتما از این مرکز خرید بازدید کنند.
گزارش مشکل
درج نظر