امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

در میان مراکز خرید مختلف بانکوک، مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک یکی از بهترین مراکز خرید برای خرید و تهیه سوغاتی است. مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک جزء بزرگترین و محبوب ترین مراکز خرید این شهر است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
بانکوک، پایتخت تایلند، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که سالانه میزبان بیش از 30 میلیون گردشگر از سراسر دنیا می باشد. این شهر به معابد، طبیعت سبز و تفریحات هیجان انگیزی که دارد معروف است. گردشگران تور بانکوک برای خرید و تهیه سوغاتی در این شهر، با مراکز خرید مختلفی روبرو می شوند که یکی از آن ها، مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک است.
سیام پاراگون، نام قدیمی تایلند است که امروزه بر روی نام این مرکز خرید قرار گرفته است. مرکز خرید سیام پاراگون جزء زیباترین مراکز خرید جهان می باشد که از مراکز خرید لوکس تایلند هم به شمار می آید. محل قرار گیری این مرکز خرید، در گذشته هتلی بود که از محبوب ترین اقامتگاه های این شهر محسوب میشد. مرکز خرید سیام پاراگون در سال 2005 افتتاح شد که امروزه، تنوعی از کالاهای مختلف و با کیفیت در ضمینه لوازم خانه، پوشاک، لوازم الکترونیک و غیره دارد. همچنین لازم به ذکر است یکی از مهم ترین شرط های فروش کالا در این مرکز خرید، اصل و با کیفیت بودن آن است و می توان شعب اکثر برند های محبوب جهانی را نیز در این مرکز خرید مشاهده کرد.
مرکز خرید سیام پاراگون 5 طبقه دارد که 4 طبقه آن دارای فروشگاه های مختلف است و طبقه پنجم آن، به امکانات رفاهی و خدمات مختلف اختصاص داده شده است. در این طبقه گردشگران تور بانکوک با امکاناتی مانند تالار سلطنتی پاراگون، سالن های بولینگ، بیلیارد، سینما و غیره روبرو می شوند تا بتوانند لحظات خوشی را سپری کنند. همچنین در طبقه همکف مرکز خرید سیام پاراگون، بیش از 50 رستوران و کافه وجود دارد که تنوعی از انواع غذاها و نوشیدنی های بین المللی را ارائه می دهند.

نظرات مردم درباره مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

روزبه 31 شهریور 97
2
مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک هم پیشنهاد خوبی برای خرید هست و می تونید اجناس خوبی رو تهیه کنید
درج نظر