امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید گرند بری

مرکز خرید گرند بری

شهر توکیو واقع در کشور ژاپن، یکی از شهر های توریستی و پاتخت این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح در این شهر، تور توکیو را در برنامه سفر خود قرار دهند. درون این شهر بزرگ، مراکز خرید بسیاری ساخته شده است. یکی از مراکز خرید معروف در توکیو مرکز خرید گرند بری می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید گرند بری بپردازیم.
مرکز خرید گرند بری واقع در شهر توکیو، یکی از مراکز خرید بزرگ و محبوب در این شهر می باشد. این مرکز خیرید دارای 60 فروشگاه در فضای باز می باشد. همچنین دارای چندیدن رستوران بوده که غذا های محلی و بین المللی را برای گردشگران تور توکیو سرو می کنند. این مرکز خرید در منطقه ای به نام مینامی ماچیدا (Minami Machida) واقع شده که از مرکز شهر توکیو در حدود 50 دقیقه فاصله دارد. ساختمان ها و فروشگاه های این مرکز خرید دارای معماری بروز و زیبایی می باشند، در برخی قسمت های این مرکز خرید معماری سنتی ژاپن به چشم می خورد.
برند های مطرح محلی و بین المللی در این مرکز خرید فعالیت دارد. از انواع برند های موجود در این مرکز خرید  می توان به نایک، آدیداس، گپ، الدوناوی، کوچ، فرنچ فرانس، بروکس برادرز و مونت بل اشاره کرد. همچنین برند های موجود در این مرکز خرید در برخی مواقع سال برای اجناس تک سایز و تک رنگ خود تخفیف های بسیار مناسبی می گزارند. گردشگران تور ژاپن می توانند در این مواقع به این شهر سفر کنند.
به طور کلی این مرکز خرید مکان مناسبی برای خرید پوشاک، کیف و کفش با کیفیت بسیار بالا می باشد.

نظرات مردم درباره مرکز خرید گرند بری

حسینی 10 تیر 97
3
مرکز خرید گرند بری خیلی خوبه اما بهتون بگم که فوق العاده جنسای گرونی داره واسه همین خیلی نمیشه خرید کرد
درج نظر