رستوران بورا بورا گریل

اگر قصد سفر به مسکو را دارید، اما نگران هستید که شاید غذاهای روسی به مزاجتان سازگار نباشد و قدرت ریسک کردن برای چشیدن غذاهای ناشناخته را ندارید، به شما رستوران بورا بورا گریل را پیشنهاد می کنیم. این رستوران می توان گفت که نسبتا در قسمت شمال شرقی شهر مسکو قرار گرفته و دارای دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی می باشد. به گونه ای که می توان گفت رستوران بورا بورا گریل دارای فاصله بسیار نزدیکی تا ایستگاه مترو و اتوبوس بوده و همین موضوع به عنوان یک امتیاز مثبت بزرگ برای آن در نظر گرفته می شود. همچنین به دلیل قرار گیری در مرکز خرید Domodedovo بسیار مورد توجه گردشگران شهر قرار گرفته و آنان را همه روزه به سوی خود می کشاند.

شما درواقع می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. چرا که می توانید با گشت و گذار در مرکز خرید، به خرید انواع برند های برتر و ارزان پرداخته و سپس به طبقه سوم رفته و در کافه رستوران بورا بورا گریل، با صرف یک نوشیدنی یا وعده غذایی خستگی خود را در کنید. همان طور که اشاره کردیم بورا بورا گریل یک کافه رستوران بوده که به سبکی نیمه سنتی و نیمه مدرن، به گونه ای طراحی شده تا به مشتریان خود احساس آرامش داده و در عین حال آنقدر برایشان جذاب باشد که برای چندمین بار بتواند آنها را به سمت خود بکشاند.

همان گونه که از نام بورا بورا گریل پیداست، تمامی غذا های این رستوران گریل شده بوده و به سبک خاص سرآشپز حرفه ای آن تهیه و طبخ می شوند. اما به صورت کلی می توان گفت که این رستوران غذاهای ایتالیایی را با روسی مخلوط کرده و این تلفیق را به گونه ای انجام داده، تا برای تمامی مزاج ها جذاب باشد. شما می توانید در این رستوران شاهد انواع مختلفی از غذاهای گریل شده از انواع گوشت، مرغ، ماهی و یا حتی سبزیجات باشید که هرکدام به تنهایی می توانند شما را مدهوش خود سازند.

اما نکته ای که در این میان برای گردشگران تور روسیه و مسکو جالب می باشد، این است که آشپزخانه این رستوران به صورت ساخته شده تا مشتریان بتوانند خود ناظر کیفیت و نوع طبخ غذا ها بوده، و در مدت زمانی که منتظر آماده شدن غذایشان هستند، با تماشای هنر نمایی های سرآشپز سرگرم شده و به تماشای حرکات عجیب و استادانه وی به هنگام طبخ غذا بنشینند.

فرقی نمی کند که شما یک پیتزای ایتالیایی بزرگ می خواهید یا صبحانه مفصل. سرآشپز برای شما انواع سوپ، سوسیس، همبرگر، شاه ماهی، ریزوتو، ماکارونی،کوفته و حتی غذا های ژاپنی را سرو می کند. شما می توانی به وسیله تور روسیه به شهر مسکو رفته و بدون نگرانی از زمان و در هر ساعتی از شبانه روز، به این رستوران بروید. چرا رستوران بورا بورا گریل به صورت 24 ساعته باز بوده و با داشتن پرسنل مجرب از شما پذیرایی می کند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران بورا بورا گریل

حسین 9 خرداد 96
2
رستوران بورا بورا گریل به درد ما آقایون می خوره که حوصله نداریم با خانوما بریم خرید و از این مغازه به اون مغازه بریم. پول رو میدی دسته خانوم خودتم میری اینجا یه نوشیدنی یا استیکی چیزی میزنی
هما 9 خرداد 96
4
من این رستوران رو رفتم. رستوران بورا بورا گریل یکم قیمت هاش از رستورانای عادی بیشتره اما خیلی نامحسوسه و به نظر من کاملا ارزشش رو داره که یک بار برین
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر