ساحل متل قو

شهر متل قو یا سلمان شهر از مقاصد توریستی پرطرفدار استان مازندران می باشد که مورد توجه توریست های داخلی و خارجی قرار گرفته است. این شهر ساحلی یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن سفری خاطره انگیز و لذتبخش می باشد.
یکی از بهترین سواحل استان مازندران به سلمان شهر تعلق دارد. ساحلی زیبا و آرامش بخش که تفریحات متنوعی همچون والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، جت اسکی، قایق سواری و پاراسل را در خود جای داده است.
پلاژ ساحلی متل قو نیز انتخاب بسیار مناسبی است که می توانید برای خوشگذرانی انتخاب کنید و ساعات لذتبخشی را در آن سپری نمایید. امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ساحل متل قو
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری