موزه شهر سوچی

شهر ساحلی سوچی که از جمله توریستی ترین شهر های روسیه می باشد، دارای جاذبه های گردشگری، تفریحی و تاریخی فراوانی است. یکی از جاذبه های تاریخی روسیه، موزه شهر سوچی است که در ادامه این مقاله به معرفی آن پرداخته و مختصر اطلاعاتی درباره آن در اختیار گردشگران و کاربران سایت لحظه آخر قرار می دهیم.
موزه شهر سوچی در اوایل قرن بیستم تاسیس شده و در آن مجموعه ای از آثار فرهنگی و طبیعی شهر سوچی نگهداری می شود. این موزه با نام های موزه تفرجگاهی سوچی و موزه شهر تفرجگاهی سوچی نیز بین مردم و گردشگران تور روسیه، شهرت دارد.

اشیاء داخل موزه شهر سوچی را، مجموعه ای از آثار تاریخی‌ باشگاه کوهنوردی قفقاز تشکیل می دهند. کوهنوردان این باشگاه شخصی، تصمیم می گیرند تا در سفر های خود به گردآوردی آثار طبیعی و فرهنگی شهر سوچی و همچنین سواحل دریای سیاه پرداخته و از آن ها محافظت به عمل آورند. گردشگران تور سوچی جالب است بدانید که آثار این موزه تاریخی، مجموعه ای از گونه های گیاهی و جانوری بومی دریای سیاه و همچنین نمونه های مربوط به انسان شناسی و باستان شناسی می باشد.

گفتنی است که هم اکنون در موزه شهر سوچی، حدود چهار هزار اثر تاریخی وجود دارد. مجموعه این آثار، تاریخ شهر سوچی و سواحل دریای سیاه را از زمان باستان تا به امروز پوشش می دهند. همچنین لازم به ذکر است، نمونه های خوبی از آثار قوم نگاری و باستان شناسی شهر سوچی در این موزه به نمایش گذاشته شده که اغلب نظر جهانگردان زیادی را خود جلب کرده است.
گردشگران تور سوچی که تمایل به بازدید از موزه تفرجگاهی شهر سوچی دارند، می توانند همه روزه به جز روز های تعطیل، از ساعت 09:00 الی 17:30 به این مجموعه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که ورودی این موزه برای افراد بزرگسال حدود 100 روبل می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز موزه شهر سوچی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری