موزه شهر سوچی

شهر ساحلی سوچی که از جمله توریستی ترین شهر های روسیه می باشد، دارای جاذبه های گردشگری، تفریحی و تاریخی فراوانی است. یکی از جاذبه های تاریخی روسیه، موزه شهر سوچی است که در ادامه این مقاله به معرفی آن پرداخته و مختصر اطلاعاتی درباره آن در اختیار گردشگران و کاربران سایت لحظه آخر قرار می دهیم.
موزه شهر سوچی در اوایل قرن بیستم تاسیس شده و در آن مجموعه ای از آثار فرهنگی و طبیعی شهر سوچی نگهداری می شود. این موزه با نام های موزه تفرجگاهی سوچی و موزه شهر تفرجگاهی سوچی نیز بین مردم و گردشگران تور روسیه، شهرت دارد.

اشیاء داخل موزه شهر سوچی را، مجموعه ای از آثار تاریخی‌ باشگاه کوهنوردی قفقاز تشکیل می دهند. کوهنوردان این باشگاه شخصی، تصمیم می گیرند تا در سفر های خود به گردآوردی آثار طبیعی و فرهنگی شهر سوچی و همچنین سواحل دریای سیاه پرداخته و از آن ها محافظت به عمل آورند. گردشگران تور سوچی جالب است بدانید که آثار این موزه تاریخی، مجموعه ای از گونه های گیاهی و جانوری بومی دریای سیاه و همچنین نمونه های مربوط به انسان شناسی و باستان شناسی می باشد.

گفتنی است که هم اکنون در موزه شهر سوچی، حدود چهار هزار اثر تاریخی وجود دارد. مجموعه این آثار، تاریخ شهر سوچی و سواحل دریای سیاه را از زمان باستان تا به امروز پوشش می دهند. همچنین لازم به ذکر است، نمونه های خوبی از آثار قوم نگاری و باستان شناسی شهر سوچی در این موزه به نمایش گذاشته شده که اغلب نظر جهانگردان زیادی را خود جلب کرده است.
گردشگران تور سوچی که تمایل به بازدید از موزه تفرجگاهی شهر سوچی دارند، می توانند همه روزه به جز روز های تعطیل، از ساعت 09:00 الی 17:30 به این مجموعه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که ورودی این موزه برای افراد بزرگسال حدود 100 روبل می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر