سفر به اصفهان

تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن
وقتی صحبت از سفر به میان می آید یکی از مکان هایی که همیشه جزء اولویت قرار می گیرد اصفهان زیبا می باشد و چون بهترین زمان سفر به اصفهان بهار می باشد ما در خانواده تصمیم گرفتیم نوروز 96 را به سفر به اصفهان اختصاص دهیم. به همین منظور تور اصفهان را برای عید رزرو کردیم و روز سوم فروردین ساعت 10 شب پرواز داشتیم. روز سفر فرا رسید و ما برای سفر به اصفهان به سمت فرودگاه مهرآباد تهران رفتیم و وقتی به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان رسیدیم مستقیم به هتل عباسی رفتیم. 
از آن جایی که اصفهان دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری زیادی است گزینه های انتخاب ما زیاد بود و ما روز اول را به دیدن میدان نقش جهان و عمارت عالی قاپو و مسجد امام  که در یک مکان جمع شده اند اختصاص دادیم. روز دوم سفر به اصفهان برای ما بسیار هیجان انگیز شروع شد چون به تماشای بنای عجیب منارجنبان رفتیم و این بنا از جاذبه های حیرت انگیز اصفهان می باشد. بعد از صرف ناهار به پیشنهاد خانواده به سمت رودخانه زاینده رود و پل های زیبا سی و سه پل و پل خواجو رفتیم و بعد از تاریک شدن هوا به هتل بازگشتیم. 
روز سوم سفر به اصفهان به منطقه دیدنی کوه صفه و باغ هشت بهشت رفتیم و بعد برای ناهار به رستورانی سنتی و دنج در اطراف باغ هشت بهشت رفتیم و بریونی معروف اصفهان را سفارش دادیم، تجربه ی بی نظیری بود به شما هم پیشنهاد می کنم این غذای لذیذ را امتحان کنید. بعد از صرف ناهار به منطقه خوش آب و هوای چادگان و سمیرم رفتیم. روز چهارم بعد از صرف صبحانه در هتل، برای خرید سوغاتی و گز به بازار رفتیم و کمی خرید کردیم و چون زمان بازگشت به تهران فرا رسیَده بود دوباره به هتل برگشتیم و بعد از جمع آوری لوازم و تحویل دادن هتل به سمت فرودگاه حرکت کردیم. این سفر  یکی از خاطره انگیز ترین سفر های من بود و به شما هم پیشنهاد می کنم که آن را از دست ندهید.  
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به اصفهان

عاطفه آبان 1397
من به همه کسایی که می خوان سفر به اصفهان داشته باشند فصل بهار و پاییز رو پیشنهاد می کنم
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر به اصفهان