Lahzeakhar.com

تور بمبئی گوا

امتیاز 5 از 5 | از 1175

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های بمبئی گوا

در ادامه صفحه تور بمبئی گوا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای بمبئی گوا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


همان طور که می دانید، تور ترکیبی به تور هایی گفته می شود که چند مقصد گردشگری مشابه و نزدیک به هم را در یک پکیج ارائه داده و در اختیار علاقه مندان تور های ترکیبی قرار می دهند. لحظه آخر این امکان را در اختیار گردشگران تور بمبئی گوا قرار می دهد تا به راحتی طی یک سفر حدودا 7 روزه از دو شهر ساحلی و زیبای هند دیدن کنند. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی درباره تور بمبئی گوا در اختیارتان قرار دهیم. با استفاده از پکیج تور بمبئی گوا طی یک پرواز، به یکی از این شهر ها سفر کرده و حدودا سه الی چهار روز را در آن اقامت کرده و از جاذبه های گردشگری و تفریحی آن لذت می برید، سپس توسط یک پرواز داخلی بمبئی-گوا و یا بالعکس، به شهر بعدی رفته و حدود سه الی چهار روز نیز در آن شهر اقامت می گزینید. لازم به ذکر است تور بمبئی گوا شامل خدماتی مثل راهنما گردشگری در شهر و ترانسفر فرودگاهی و بین شهری است به همین دلیل گردشگران تور بمبئی گوا نباید نگران حمل و نقل بین شهری و درون شهری در طول سفر خود باشند. در انتها می خواهیم اطلاعاتی درباره شهر های بمبئی و گوا به طور مجزا در اختیارتان قرار داده تا با این شهر های ساحلی آشنا شوید.
بمبئی شهری در سواحل غربی کشور هند بوده و پایتخت ایالت ماهاراشترا هندوستان می باشد. این شهر با مساحتی حدود 603.4 کیلو متر مربع، جمعتی بالغ بر 20.7 میلیون نفر را در خود جای داده است. آب و هوای شهر بندری بمبئی، گرم و شرجی است و دارای سه فصل تابستان، باران های موسمی و زمستان می باشد. گوا نیز شهری است ساحلی در کشور هند که دارای مساحتی حدود 3,702 کیلو متر مربع بوده و جمعیتی حدود 1.817 میلیون نفر را شامل می شود. آب و هوای این شهر بندری نیز در اکثر روز های ساحل گرم و مرطوب می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است