تاریخ ارسال :

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سیقناقی گرجستان

شهر زیبا و توریستی سیقناقی از قدیمی ترین شهرهای گرجستان که در فاصله 100 کیلومتری از شهر تفلیس واقع شده که البته در زمان های خیلی قدیم با نام هرتی معروف بوده و امروزه به شهر عشق هم شهرت دارد زیرا که محیطی کاملا آرام بخش، آب و هوای معتدل همراه با وزش نسیم دل انگیز، سنگ فرش های یک دست، بسیار تمیز بوده به گونه ای که قدم زدن در سیقناقی گرجستان حال و هوای کشور ایتالیا را تداعی می کند. سیقناقی گرجستان همان گونه که بافت قدیمی و سنتی خود را حفظ کرده است با بازسازی و رسیدگی مسئولین شهری در واقع یک روستای مدرن با تمامی امکانات رفاهی برای گردشگران عزیز تور تفلیس ایجاد کرده که امروزه نیز به یکی از جاذبه های مهم گردشگری کشور گرجستان تبدیل شده است. 


قدمت سیقناقی گرجستان به عصر حجر برمی گردد، زمانی که گرجستان زیر سلطه ی کشورهای همسایه بوده و آسیب های جدی به خود دیده بود. پس از پیوستن گرجستان به جماهیر شوروی و کسب استقلال، روز به روز پیشرفت های چشمگیری در صنعت و قدرت داشته که سیقناقی گرجستان هم از آن بی بهره نمانده است. با روی کار آمدن مردان سیاسی، دولت و حکوکت مقتدر جدید گرجستان و حمایت سازمان های بین المللی سیقناقی تبدیل به بهترین و زیبا ترین روستای تفلیس شده است که امروزه مورد استقبال گردشگران تور تفلیس قرار گرفته است. 


اگر بخواهیم راجع به ویژگی های این شهر زیبا برای شما توضیح دهیم باید بگویم بی شمار است ولیکن که به چند مورد مهم در این بخش برای شما اشاره خواهیم کرد: به طور کلی سیقناقی گرجستان شهری خوش آب و هوا و با چشم اندازهای طبیعی بسیاری است که برای استراحت و دور بودن از هیاهوی کلان شهر ها محل مناسبی می باشد. اگر به دنبال برگزاری مراسم عقد یا عروسی خود هستید و می خواهید بهترین شب زندگیتان را به خاص ترین شب نیز تبدیل کنید سیقناقی گرجستان یا همان شهر عشق را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. تمامی پیاده روها و خیابان های موجود در در این شهر سنگ فرش بوده و تمامی خانه ها با رنگ های شاد قرمز و نارنجی تزیین شده اند. وجود کالسکه های شگفت انگیز و آنتیک و نحوه تابش نور خورشید همچنین نمای کم نظیر رنگین شهر، خاطرات و لحظات به یاد ماندنی و سرشار از هیجاان و انرژی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است