تور 15 روزه تایلند

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.3 از 5 | از 111 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور 15 روز تایلند فرصت مناسبی است تا در مدت زمان سفر خود به تایلند به چند شهر این کشور سر بزنید و بدون عجله و نگرانی از بیشتر جاذبه‌های دیدنی و گردشگری این کشور با خیال راحت بازدید کنید. تایلند یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در بین ایرانیان است و سالیانه افراد زیادی به با تور به گشت و گذار در تایلند می‌روند. اگر قصد سفر به تایلند را دارید در سایت لحظه آخر می‌توانید از بین آژانس‌های ارائه دهنده تور تایلند 15روزه قیمت و خدمات مدنظر خود را انتخاب و سپس اقدام به خرید و رزرو تور کنید. تور 15 روزه تایلند از شهرهای تهران، اصفهان، شیراز،مشهد، با پروازهای چارتر و سیستمی انجام می‌شود.

تور 15 روزه تایلند

قیمت تور 15 روزه تایلند

هزینه سفر یکی از مهمترین چالش‌هایی است که ایرانیان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. شما می‌توانید با بررسی تورهایی که آژانس‌های همکار لحظه آخر در سایت بارگذاری کرده‌اند قیمت تور 15 روزه را با سایرین مقایسه و اقدام به رزرو تور مد نظر خود بفرمایید. در نظر داشته باشید که قیمت تورهای برگذار شده به مقصد تایلند به مواردی چون نوع پرواز، هتل و مدت زمان اقامت شما دارد.

قیمت تور 15 روزه تایلند

رزرو تور 15روزه تایلند ارزان

اگر قصد سفری پانزده روزه به تایلند را دارید اما قیمت‌ها بنظرتان بالا بود می‌توانید با انتخاب تور‌هایی که امکان رزرو هتل‌های 3 ستاره دارند و خدمات خاصی ارائه نمی‌کنند، یا بدنبال تور ۱۵روزه تایلند لحظه آخری که هنوز به حد نصاب نرسیده‌اند باشید. همچنین با سفر در فصول گرم سال که گردشگران کمتری تایلند را به دلیل آب و هوای گرم به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند می‌توانید هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید و سفر بهینه‌ای داشته باشید.

رزرو تور 15روزه تایلند ارزان

تور ۱۵ روزه تایلند هوایی

بدلیل فاصله هوایی زیاد بین ایران و تایلند گردشگران تنها می‌توانند با تورهای هوایی به تایلند سفر کنند. پرواز‌های ایران به تایلند بوسیله ایرلاین‌های داخلی و خارجی انجام می‌شود و گردشگران را بصورت مستقیم به مقصد می‌رسانند. البته باید توجه داشته باشید که پرواز بیشتر ایرلاین‌های خارجی با توقف بوده و پرواز مستقیم ندارند. فاصله هوایی بین تهران و تایلند 5466 کیلومتر است و طی کردن این مسیر با هواپیما چیزی حدود هفت و نیم ساعت طول می‌کشد. بیشتر تورهای ۱۵ روزه برگزار شده به مقصد تایلند به دلیل تقاضای بیشتر تهرانی‌ها از مبدا تهران صورت می‌گیرد.

تور ۱۵ روزه تایلند از تهران

اگر قصد سفر با تور ۱۵ روزه تایلند از تهران را دارید باید بگوییم که انتخابی درستی کردید، زیرا تعداد پروازهای روزانه از تهران به تایلند به نسبت سایر شهرهای ایران بیشتر است و این مسئله باعث شده تا هزینه‌های سفر نیز کاهش داشته باشد و تور تایلند ۱۵ روزه از تهران با هزینه کمتری برگزار شود. بعلاوه اگر قصد رزرو تور ارزان داشته باشید شانس اینکه تور لحظه آخری تایلند از مبدا تهران پیدا کنید بیشتر از سایر شهرها (تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد) است.

سوالات متداول

نظرات کاربران

  • میثم محمودی میثم محمودی 1402/03/10
    6 نفر پسندیدند
    واو تور 15 روزه تایلند واقعا عالیه، قشنگ فرصت میکنی به همه جا سر بزنی. اشتباهی که من کردم این بود که تور 4 روزه رفتم و همش هول بودم که به همه چی برسم. 15 روز فکر کنم بشه از دو سه شهر با خیال راحت بازدید کرد. قیمت های فعلی تورها هم بنظرم منصفانه اس با این قیمت ارز
  • لحظه آخر لحظه آخر 1402/03/10
    6 نفر پسندیدند
    سلام میثم درسته تور 15 روزه تایلند به آدم فرصت کافی میده تا همه جاهای دیدنی تایلند رو خیال راحت و بدون استرس سر بزنه.