دوچرخه سواری در کیش

امروزه با پیشرفت های چشمگیری که جزیره کیش از نظر جذب گردشگر داشته باعث شده تفریحات و وسایل بازی متنوعی از سرتاسر دنیا وارد این جزیره شود که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد. دوچرخه سواری همیشه یک ورزش محبوب بوده که پرداختن به آن بسیار شورانگیز می باشد و برای تجدید روحیه انتخابی مناسب به شمار می رود. دوچرخه سواری در کیش از جمله تفریحات پرطرفدار بوده که تا به امروز از جذابیت آن برای مسافرین تور کیش کم نشده بلکه روز به روز بر وسعت پیست آن افزوده شده است. این ورزش را افراد مختلف در هر رنج سنی می توانند انجام دهند.


پیست بزرگ دوچرخه سواری در کیش، در نوار حاشیه ای جزیره به طول 75 کیلومتر مربع از طولانی ترین پیست های دوچرخه در خاورمیانه می باشد که کاملا مخصوص دوچرخه است. مسیر این پیست به اندازه ای طویل است که رکاب زنان حرفه ای هم نمی توانند به طور پیوسته در آن رکاب بزنند. در پیست دوچرخه سواری کیش مسیرهای فرعی زیادی وجود دارد که ورزش دوستان می توانند با آگاهی از مسافت هر یک، آن ها را انتخاب کنند و به مسیر خود ادامه دهند. به طور تقریبی دوچرخه سواری در این پیست حدود 2 الی 3 ساعت به طول می انجامد. این پیست بزرگ دارای مناظر بسیار زیبایی است که گردشگران تور کیش در طی مسیر از آن ها لذت می برند و به وجد می آیند. وجود درختان سرسبز و سر به فلک کشیده احساسی بی نظیر را در ورزش دوستانی که در این پیست مشغول دوچرخه سواری هستند، ایجاد می کند. پیست دوچرخه سواری در کیش پارک ها و مناطق مختلف جزیره را پشت سر می گذارد که شما گردشگران تور کیش می توانید به هنگام عبور، آن ها را مشاهده کنید. در این مسیر طولانی هیچ گونه خودرویی وجود ندارد و همین امر سبب می شود که دوچرخه سواران با خیالی آسوده به ورزش و تفریح بپردازند.

برای استفاده از دوچرخه سواری در کیش می توانید از محل های تعیین شده، دوچرخه دلخواهتان را که می تواند عادی و یا دنده ای باشد کرایه کنید و با قیمتی مناسب و ارزان کل جزیره را رکاب بزنید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید و تنفس عمیق کنید. به طور کلی دو نوع دوچرخه ی معمولی و برقی برای کرایه کردن وجود دارد که بنا به سلیقه ی خودتان می توانید آن ها را انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که بگوییم تعداد زیادی از دوچرخه هایی که در جزیره کرایه داده می شود نیاز به تعمیر دارند ولی با این حال گردشگران تور کیش حاضر هستند که چشم روی این ایرادات ببندند و از دوچرخه سواری در کیش لذت کافی ببرند.

ویژگی خاص این تفریح جذاب در این است که محدودیت زمانی ندارد و هر زمان از شبانه روز که بخواهید می توانید در محیط امن و بی خطر جزیره دوچرخه سواری کنید .محیط جزیره کیش دارای امنیتی مثال زدنی است که در آن می توانید با خیالی آسوده هر زمان از شب بیرون بروید و از آرامش آن لذت ببرید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از گرمای هوا بیزار می باشید، می توانید به هنگام غروب و هم زمان با خنک شدن هوا اقدام به دوچرخه سواری در کیش کنید. دوچرخه سواری در کیش تجربه ای بی نظیر را برای گردشگران تور داخلی به همراه دارد که تا مدت ها برای آن ها ماندگار می شود.


 دوچرخه سواری در کیش در واقع به یک امر واجب در جزیره تبدیل شده یعنی کسی نیست که به کیش سفر کرده باشد و از آن استفاده نکرده باشد. این ورزش ساده و در عین حال جذاب به سلامتی جسمی شما هم کمک چشمگیری می کند و تقویت عضلات پاهای شما می گردد. دو مورد از مکان هایی که تحت نظر بخش خصوصی در زمینه کرایه دوچرخه فعالیت دارند، در جوار بازار مرجان و اسکله تفریحی می باشد و گردشگران تور کیش می توانند از آن ها بهره ببرند. از دیگر اماکنی که می توانید نسبت به کرایه دوچرخه اقدام کنید می توان به پرشین گلف، کشتی یونانی و فاز 2 صدف اشاره کرد. یکی از لذت بخش ترین لحظاتی که می توانید در این جزیره نیلگون سپری کنید، دوچرخه سواری در سواحل کشتی یونانی می باشد.

برای دوچرخه سواری در کیش باید در ازای دریافت دوچرخه، علاوه بر کارت شناسایی مبلغی را پرداخت کنید که این مبلغ بسته به نوع دوچرخه و میزان مدرن بودن آن از 6 تا 20 هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم برخی از دوچرخه ها نیاز به تخصص و دانش خاصی دارند که بهتر است افراد عادی پس از آموزش دیدن از آن ها استفاده کنند. در کنار دوچرخه هایی که در این مکان ها وجود دارد، اسکوترهایی نیز می باشد که گردشگران تور کیش در صورت تمایل می توانند با پرداخت حدود 25 هزار تومان آن را کرایه کنند. قیمت دوچرخه برقی که نوعی دیگر از دوچرخه های قابل کرایه می باشد، نیز در حدود 30 هزار تومان است.

دوچرخه سواری در کیش در انواع گوناگون: دوچرخه برقی، دوچرخه تک نفره، دوچرخه دو نفره، سه چرخه و دوچرخه چند نفره وجود دارد که گردشگران تور کیش می توانند از آن ها بهره ببرند.

جالب است بدانید که پیست دوچرخه سواری در کیش در موازات "جاده جهان کیش" قرار دارد. این جاده یکی از جاده های زیبا و دیدنی ایران بوده که در جوار ساحل واقع شده است. در سفر به این جزیره زیبا، دوچرخه سواری در کیش را فراموش نکنید. 

نظرات مردم درباره دوچرخه سواری در کیش

حسین 8 اردیبهشت 99
0
امروز هفتم اردیبهشت۹۹ ساعت ۱۷:۴۵ به مدت یکساعت و پنجاه و پنج دقیقه بدون توقف دور تا دور جزیره رو رکاب زدم الان ساعت یک بامداد هست و خوابم نمیبره
بهرنگ 7 شهریور 97
4
دوچرخه سواری در کیش فقط شباش خوبه و گرنه صبح و ظهر از گرما می پزید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش ویژه تعطیلات 14 خرداد 99
3 شب
کیش ایر
آرشین پرواز
14 خرداد - 17 خرداد

تور کیش خرداد 99 ویژه تعطیلات
3 شب
زاگرس
پرواز ایرانیان
18 خرداد - 25 خرداد

تور کیش 16 و 17 و 18 خرداد 99
3 شب
کیش ایر
آرانا پرواز
16 خرداد - 21 خرداد

تور کیش 15 خرداد 99
4 شب
کیش ایر
ندا پرواز
15 خرداد - 19 خرداد

تور کیش 17 خرداد 99
2 شب
کاسپین
گردشگر زمان
17 خرداد - 19 خرداد

تور کیش 17 خرداد 99
3 شب
آتا
گردشگر زمان
17 خرداد - 20 خرداد

تور کیش 17 و 18 خرداد 99
3 شب
کاسپین
آرشین پرواز
17 خرداد - 21 خرداد

تور کیش 16 و 17 و 18 خرداد 99
3 شب
تابان
قصر شایان
16 خرداد - 21 خرداد

تور کیش 15 خرداد 99
3 شب
زاگرس
سیف گشت
15 خرداد - 18 خرداد

تور کیش 17 خرداد 99
3 شب
ماهان
معراج گشت
17 خرداد - 20 خرداد