Lahzeakhar.com

تور قشم از مشهد

امتیاز 5 از 5 | از 123 کاربران به تور قشم از مشهد
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران

تور قشم زمینی 20 خرداد اقساطی
3
قطار - قطار
20 خرداد - 24 خرداد
دانیار سفر
1,330,000
1
از 20 خرداد تا 24 خرداد
3
قطار - قطار
1,330,000
مشاهده تور
تور قشم زمینی خرداد
3
قطار کویر - قطار کویر
20 خرداد - 24 خرداد
فرجام پرواز
1,230,000
1
از 20 خرداد تا 24 خرداد
3
قطار کویر - قطار کویر
1,230,000
مشاهده تور
تور قشم 26 خرداد
3
قشم ایر - کیش ایر
26 خرداد - 29 خرداد
اسطوره بیستون
4,510,000
1
از 26 خرداد تا 29 خرداد
3
قشم ایر - کیش ایر
4,510,000
مشاهده تور
تور قشم 13 و 16 و 30 خرداد
3
ایران ایر - ایران ایر
13 خرداد - 2 تیر
سرزمین آریایی
3,480,000
1
از 30 خرداد تا 2 تیر
3
ایران ایر - ایران ایر
3,480,000
مشاهده تور
2
از 13 خرداد تا 16 خرداد
3
وارش - کیش ایر
4,500,000
مشاهده تور
3
از 16 خرداد تا 19 خرداد
3
وارش - معراج
4,560,000
مشاهده تور
تور قشم 30 خرداد اقساطی
3
ایران ایر - ایران ایر
30 خرداد - 2 تیر
دانیار سفر
3,820,000
1
از 30 خرداد تا 2 تیر
3
ایران ایر - ایران ایر
3,820,000
مشاهده تور
تور قشم خرداد اقساطی
3
وارش - چابهار
16 خرداد - 26 خرداد
آرشین پرواز
4,300,000
1
از 20 خرداد تا 23 خرداد
3
وارش - چابهار
4,300,000
مشاهده تور
2
از 19 خرداد تا 22 خرداد
3
وارش - چابهار
4,580,000
مشاهده تور
3
از 18 خرداد تا 21 خرداد
3
وارش - چابهار
4,720,000
مشاهده تور

تور قشم از مشهد، تجربه سفر از شهری سردسیر به آغوش آفتاب خلیج فارس؛ اغلب مسافران و گردشگرانی که جزیره قشم را انتخاب می‌کنند، قصد دارند سفری مقرون به صرفه و بهینه داشته باشند. تور قشم از مشهد یکی از محبوبترین تورها برای افرادی است که می‌خواهند سفری ارزان و منحربه‌فردی داشته باشند.

تور قشم از مشهد به دو صورت زمینی و هوایی انجام می‌شود. انتخاب تور هوایی قشم از مشهد صرفه‌جویی زمانی قابل توجهی را برای مسافران در پی دارد. اگر زمان گشت و گذار در جزیره برایتان در اولویت است با انتخاب سفر هوایی، در کمتر از 2 ساعت، خود را از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه بین‌المللی دیرستان قشم برسانید. اما اگر تور زمینی را برای سفر به قشم از مشهد انتخاب کرده‌اید، ابتدا باید با قطار یا اتوبوس به بندرعباس بروید و سپس با استفاده از لنج‌ها به قشم سفر کنید. جذابیت‌های مسیر زمینی و هزینه ارزان تور زمینی مشهد – قشم باعث شده تا بسیاری مسافرین سفر زمینی را انتخاب کنند.

آژانس‌های عضو خانواده لحظه آخر همواره در تلاش‌اند تا با ارائه بهترین خدمات و کمترین قیمت تور قشم از مشهد لحظات خوشی را برای مسافرین مشهد قشم رقم بزند. تجربه و اعتبار همکاران آژانسی لحظه آخر تضمین کننده کمترین قیمت تور این مسیر است.

مزایای انتخاب پکیج تور قشم از مشهد

همیشه انتخاب پکیج کامل تور، نسبت به خرید جداگانه بلیط و رزرو هتل هوشمندانه‌تراست زیرا:
1. زمانی که بلیط رفت و برگشت را تهیه می‌کنید سفر شما با برنامه پیش می‌رود.
2. وقتی به شهر مقصد برسید خیالتان بابت اقامت راحت است و نگران پیدا کردن هتل با ظرفیت خالی نیستید.
3. چنانچه در طول سفر مشکلی برای شما پیش بیاید از طریق آژانس صادرکننده تور قابل پیگیری است.

تور قشم از مشهد با قطار

برای سفر زمینی به قشم باید با قطار به بندرعباس بروید و سپس با لنج یا شناور به سمت جزیره حرکت کنید. مدت زمان پیمودن مسیر حدود 21 ساعت طول می‌کشد. قطار 4 ستاره غزال، قطار پوشش دهنده مسیر مشهد به قشم است.

نکته ی قابل توجه این است که اگر به قصد خرید به قشم سفر می کنید، سفر زمینی با قطار انتخاب هوشمندانه ای است چرا که شما محدودیت های حمل بار هواپیما و اتوبوس راندارید.

تور قشم از مشهد هوایی

چنانچه راحتی سفر و زمان برای شما مهم می‌باشد، بهتر است با هواپیما سفر کنید؛ زیرا از مشهد تا بندرعباس فاصله بسیار است و بهترین گزینه برای پیمودن این مسافت طولانی، هواپیما می‌باشد.
برای سفر هوایی به قشم باید از فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به فرودگاه بین‌المللی بندرعباس بروید که تقریبا دوساعت مدت زمان پرواز است. . ایران ایرتور، قشم‌ایر، سپهران، آتا و وارش ماهان، ایرلاین های پوشش دهنده این مسیر هستند. بدنیست بدانید که پرواز قشم از مبدا مشهد درتمامی روزهای هفته صورت می گیرد، مگر در شرایط خاص.

قیمت تور قشم از مشهد

مسئله قیمت برای بسیاری از افراد یکی از دغدغه‌های اصلی سفر به شمار می‌آید. به همین منظور قبل از سفر باید به فاکتورهای تاثیر گذار بر روی قیمت توجه داشته باشید. مسلما امکانات و خدمات بیشتر باعث گران تر شدن قیمت تور می شود.
از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت تور قشم از مشهد، نوع هتل محل اقامت و کیفیت و دسترسی آن است. قائدتا اقامت در هتل های نزدیک مراکز مهم شهر و هتل‌های چهار یا پنج ستاره با توجه به خدمات و کیفیتی که ارائه می‌دهند هزینه ی بالاتری دارد. همچنین تعداد روزهای اقامت و وعده های غذایی رزرو شده نیز بر قیمت هتل و در نتیجه قیمت تور شما تاثیر گذار است. هرچه تعداد روزهای اقامت شما بیشتر شود، هزینه ی اقامت و هزینه های جانبی شما هم افزایش می یابد
از دیگر مواردی که روی قیمت تور تاثیر گذار است، زمان سفر شماست. شما برای داشتن سفری مقرون به صرفه تر می توانید ایام کم گردشگر قشم، مثل فصل تابستان که هوا گرم وشرجی است را انتخاب کنید؛ زیرا در این ایام تقاضا برای سفر به قشم کاهش یافته و در نتیجه قیمت تور به طرز چشم گیری پایین می آید. در مقابل فصل هایی که قشم آب و هوای متعادلی دارد، تقاضا برای سفر بالا رفته و در نتیجه روی افزایش قیمت اقامت و بلیط تاثیر می گذارد.
وسیله ی انتخابی شما برای رسیدن به مقصد جز عوامل اصلی و تاثیرگذار روی قیمت تور است. همه ما می‌دانیم که سفر با هواپیما نسبت به قطار، اتوبوس و یا خودرو شخصی اختلاف چشم‌گیری دارد. اگر میخواهید از مسیر لذت ببرید و اهل ماجراجویی هستید تور های زمینی انتخاب مناسب و مقرون به صرفه ای برای شماست؛ اما بودجه ی کافی دارید و خواهان سفری راحت و در  زمان کمتر هستید، تور هوایی انتخاب مناسبی است و میتوانید در کمتر از دو ساعت خود را قشم برسانید.

سوالات متداول

در سفر زمینی به قشم شما حدود یک شبانه روز در راه هستید. اگر زمان بیشتری برای سفر دارید، تور زمینی انتخاب مقرون به صرفه ای است؛ اما اگر بودجه ی کافی دارید می توانید تور هوایی را با مبلغ بیشتر تهیه کنید و در مدت زمان کوتاه تر و راحت تر خود را به جزیره ی زیبای قشم برسانید و از سفر لذت ببرید.
 

با شروع فصل تابستان و گرم تر شدن هوا، جزیره ی قشم رطوبت و گرمای بالایی را به خود می بیند، که همین موضوع از استقبال گردشگران آنجا می کاهد و باعث کاهش قیمت بلیط و هتل می شود. شما با انتخاب زمان سفر خود در این ایام می توانید تور ارزان از مشهد به قشم را رزرو کنید. تخفیف های چشمگیر این ایام و وجود امکانات تفریحی در این فصل، برای هر مسافری وسوسه انگیز است.
همچنین شما برای داشتن سفری راحت و ارزان و تجربه ی سفری آرام و لذتبخش، میتوانید ایام غیر تعطیل و روزهای اول و وسط هفته را انتخاب کنید. این زمان ها مناسب کسانی است که هر زمان که بخواهند می توانند سفر کنند.
 

از لحاظ قیمت تور لحظه آخری بسیار ارزان تر از تور معمولی است، اما از لحاظ امکانات و خدمات هیچ تفاوتی ندارند.

اگر محددیت بودجه ندارید و میخواهید سفری ایده آل به قشم را تجربه کنید، تور لوکس مشهد انتخاب مناسبی برای شماست. از امکانات و ویژگی های این تور می توان به هتل های چهار یا پنج ستاره با وعده های غذایی کامل، پرواز فرست کلاس، برنامه ی گردشگری کامل و... اشاره کرد.

از لحاظ قیمت تور لحظه آخری بسیار ارزان تر از تور معمولی است، اما از لحاظ امکانات و خدمات هیچ تفاوتی ندارند.

مدت زمان پیمودن مسیر زمینی با قطار به قشم حدود 21 ساعت طول می‌کشد.

  • نوع هتل
  • زمان سفر
  • مدت زمان اقامت
  • وسیله سفر و...
     
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است