بهترین فصل سفر به مورمانسک

مورمانسک یکی از شهرهای توریستی روسیه است که در شمال این کشور واقع شده است. سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و تفریحات مختلفی که دارد خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند. مورمانسک به با توجه به موقعیت و شرایط جغرافیایی که دارد، همواره دارای آب و هوای سردی بوده و اکثر گردشگرانی که می خواهند به این شهر سفر کنند، قصد دارند تا اطلاعاتی راجع به بهترین فصل سفر به مورمانسک اخذ کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی آب و هوا و بهترین فصل سفر به مورمانسک بپردازیم.

این شهر در نزدیکی کشور فنلاند در شمال شرق اروپا واقع شده است که به موجب آن، در تمامی روز های سال، همواره شاهد آب و هوای سردی می باشد. همچنین در فصل زمستان، بارش برف های طاقت فرسا، شرایط زندگی در این شهر را دشوار می کند.

در فصل زمستان میانگین دمای مورمانسک همواره زیر سفر بوده و در طول روز به منهای 2 درجه و در شب ها به 13 درجه زیر صفر هم میرسد. همچنین جالب است بدانید بیش از نصف روز های فصل در این شهر برف و باران می بارد که از اینرو در فصل زمستان گردشگران بسیار کمی به این شهر سفر می کنند و غالبا اکثر گردشگران بخاطر تفریحات زمستانی مانند اسکی و غیره به مورمانسک سفر می کنند.

فصل بهار و پاییز هم جزء فصل های بسیار سرد این شهر است و گردشگران تور مورمانسک که در این فصول به این شهر سفر می کنند، می توانند از جاذبه های گردشگری و تفریحات شهر بازدید کرده و دشواری های فصل زمستان را نداشته باشند و لازم به ذکر است در این فصول به دلیل ورود کم گردشگران، هزینه سفر به مورمانسک نیز کمتر از فصل تابستان است.

فصل تابستان را می توان بهترین فصل سفر به مورمانسک نامید هرچند باز هم دمای هوای شهر بسیار پایین می باشد اما به دلیل کاهش میزان بارش و افرایش دما نسبت به سایر فصول، گردشگران زیادی در این فصل به مورمانسک سفر می کنند. همچنین جالب است بدانید این شهر در میان عکاسان و گردشگران تور مورمانسک علاقه مندان به مشاهده شفق های قطبی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به مورمانسک
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.