هزینه سفر به باکو

باکو یکی از توریستی ترین شهر های آسیا است که در میان گردشگران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. اکثر گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند، می خواهند تا اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به باکو بدانند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به باکو بپردازیم.

باکو، پایتخت آذربایجان، یکی از شهر های ساحلی این کشور است که به دلیل جاذبه های گردشگری، تفریحات و مردمی به فرهنگ غنی، یکی از شهرهای توریستی دنیا می باشد. اگر قصد سفر به این شهر را دارید لازم است بدانید جهت هزینه در باکو می بایست از واحد پول رایج این شهر یعنی مانات استفاده نمایید و لازم به ذکر است در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 1.7 مانات آذربایجان می باشد.

گردشگران تور باکو جهت اقامت در هتل های این شهر می بایست با توجه به امکانات و خدماتی که هتل ارائه می دهد، بین 18 الی 170 مانات آذربایجان برای هرشب اقامت پرداخت نمایند. همچنین جهت اجاره آپارتمان می بایست با توجه به شرایط و موقعیت آپارتمان، 500 الی 1000 مانات آذربایجان برای هرماه اجاره پرداخت نمایند.

یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به باکو، میل کردن انواع غذاهای محلی، ترکی و دریایی در رستوران های این شهر است و لازم به ذکر می باشد میل کردن هر وعده غذایی در رستوران غیر لوکس نزدیک به 15 مانات آذربایجان هزینه دارد که هزینه سفر به باکو با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی می تواند متغیر باشد.

گردشگران تور باکو می توانند جهت تردد در شهر از خودروهای اجاره ای استفاده کنند که در کنار هزینه اجاره خودرو، می بایست 3.51 مانات آذربایجان برای هر گالن بنزین نیز هزینه کنند. همچنین اگر قصد استفاده از سرویس تاکسیرانی شهر را دارید لازم است بدانید جهت سوار شدن به خودرو 2 مانات آذربایجان، با ازای هر مایل 0.7 مانات آذربایجان و برای هر ساعت 3 مانات آذربایجان پرداخت نمایید. همچنین بلیط های یکطرفه سرویس حمل و نقل عمومی نیز 0.30 مانات آذربایجان هزینه دارند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما