هزینه سفر به تایوان

کشور تایوان در سال های گذشته به یکی از مقاصد توریستی جهان تبدیل شده است و ‏سالانه گردشگران ایرانی زیادی با تور تایوان به این کشور زیبا سفر می کنند به همین ‏جهت بر آن شدیم تا در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به تایوان در اختیار ‏گردشگران تور تایوان و کاربران سایت قرار دهیم. 
قبل از هر چیز باید بدانید که واحد پول این کشور دلار جدید تایوان می باشد.  
اقامت در تایوان: 
برای اقامت در تایوان هتل های رسمی و غیر رسمی زیادی وجود دارد که پیشنهاد ما به ‏گردشگران تور تایوان اقامت در هتل های امن و رسمی این کشور است. هتل های پایین ‏رده و میان رده در تایوان برای اقامت مناسب نیستند و شما با پرداخت هزینه ای حدود ‏‏160 تا 70 دلار آمریکا بسته به میزان بودجه خود می توانید در یکی از هتل های لوکس ‏این کشور اقامت کنید. 
خورد و خوراک در تایوان: 
گردشگران تور تایوان برای یک وعده غذایی در رستوران های ارزان قیمت تایوان باید ‏هزینه ای حدود 80 تا 120 دلار تایوان بپردازند و این هزینه در رستوران های لوکس و ‏درجه یک به 400 تا 700 دلار تایوان می رسد اما برای صرفه جویی در هزینه سفر به ‏تایوان گردشگران می توانند در دکه های کنار خیابان با صرف هزینه ناچیز غذای خود را ‏میل کنند. 
هزینه حمل و نقل در تایوان: 
هزینه حمل و نقل در این کشور توریستی و زیبا بسیار ارزان است و گردشگران تور تایوان ‏برای کاهش هزینه سفر به تایوان می توانند از آن ها استفاده کنند. برای مثال بلیط های ‏اتوبوس شهری قیمتی حدود 15 دلار تایوان است همچنین لازم به ذکر است که کرایه ‏تاکسی در تایوان از حدود 11 دلار تایوان شروع شده و بسته به مسیر تا حدود 100 دلار ‏هم ممکن است تغییر کند.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به تایوان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه



پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری