بهترین زمان سفر به باکو

باکو بزرگترین شهر، بندر و همچنین پایتخت جمهوری آذربایجان به شمار می رود. این کشور به دلیل ذخایر ارزشمند نفتی اهمیت بسیاری دارد. برای اینکه اطلاعات بیشتری از بهترین زمان سفر به باکو کسب کنید، با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد این شهر در اختیارتان قرار دهیم. 
از آنجایی که شهر باکو در گذشته بخشی از ایران بوده است، امروزه گردشگران تور باکو با سفر به این کشور، احساس غریبی چندانی نخواهند کرد و به راحتی میتوانند رگه های عمیقی از فرهنگ ایرانی را در این شهر پیدا کنند.

آب و هوا
میانگین دما در شهر باکو مطابق با، میانگین دمای کل خشکی زمین است. تابستان های گرم و مرطوب و همچنین زمستان های خنک، نمناک و شادی بخش از خصوصیت های آب و هوایی این ناحیه محسوب می شود و همچنین بهترین زمان سفر به باکو نیز تابستان به حساب می آید. 
هزینه های مرسوم
برای اینکه یک سفر ارزان و با کیفیت داشته باشید، پیشنهاد می شود از هاستل ها (خوابگاه) استفاده کنید که قیمت آنها بستگی به کیفیت اتاق ها دارد. در صورتی که تمایل به استفاده از هتل را دارید، پیشنهاد میشود از هتل های سه ستاره استفاده کنید. 
متوسط قیمت مواد غذایی
بهترین فصل مسافرت برای گردشگران تور باکو، زمانی است که گردشگر کمتری به این کشور زیبا سفر می کند. شما در این فصل می توانید با آرامش و همچنین با راحتی تمام، به این شهر زیبا قدم بگذارید و پیاده روی کرده و در پایان از رستوران های ارزان این شهر نیز استفاده کنید. 
حمل و نقل 
شما میتوانید در سفری که به شهر زیبای باکو دارید، از مترو برای حمل و نقل عمومی استفاده کنید، چون قیمت بسیار مناسبی دارد. گردشگران تور باکو نگران حمل و نقل نباشند زیرا جلوی درب هر مجموعه تجاری تاکسی هایی است که شما را به سوی مقصد های مورد نظرتان راهنمایی میکنند. اگر به شهر باکو سفر میکنید پیشنهاد میکنیم حتما از جاذبه های گردشگری آن مانند قلعه دختر، موزه تاریخ باکو، بلوار ساحلی باکو، قصر شیروان شاه، پارک مفاخر، مرکز فرهنگی حیدرعلی اف، میدان فانتین، موزه فرش آذربایجان، برج های شعله و همچنین شهر قدیم باکو دیدن فرمایید. امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به باکو
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری