درباره ارمنستان

درباره ارمنستان می توانیم برایتان بگوییم که کشوری است با جاذبه های بسیار دیدنی و زیبا که برای دیدن آن ارزش دارد که هزینه زیادی را صرف کنیم. در صورتی که تمایل یا قصد سفر به این کشور کوچک ولی زیبا را دارید، پیشنهاد میکنم در ادامه با سایت لحظه آخر همراه باشید. 
ارمنستان کشوری است که پایتخت آن ایروان می باشد همچنین در همسایگی ایران واقع شده است. پیوند فرهنگی بسیاری بین این دو کشور وجود دارد. هنوز هم بسیاری از ارامنه در ایران زندگی می کنند و همچنین بسیاری از ایرانی ها در ارمنستان به تحصیل و زندگی مشغول هستند. 
درباره ارمنستان می توان گفت با اینکه دین غالب در این کشور دین مسیحیت است اما در این کشور با فضایی فوق العاده سنتی رو به رو خواهید شد. پوشش خاصی در این کشور تعریف نشده است، اما لازم است که در طول اقامت درخاک ارمنستان پوششی موجه و مناسب را انتخاب کنید. 

آب و هوای ارمنستان :
اگر بخواهم درباره ارمنستان و آب و هوای آن با شما سخن بگویم میتوانم بگویم این کشور به دلیل اینکه میان دریای سیاه و دریای خزر قرار دارد و همچنین مرز بین آسیا و اروپا است، دارای آب و هوای کوهستانی و پر باران است. گردشگران تور ارمنستان می توانند فصل تابستان را برای قدم زدن و گردش در این کشور زیبا انتخاب کنند. 
حمل و نقل در ارمنستان :
در صورتی که بخواهیم درباره ارمنستان و وضعیت حمل و نقل آن بگویم می توانم بگویم که از ساعت یازده به بعد بهتر است جانب احتیاط را رعایت نمایید و همچنین در خیابان نباشید، چون کم کم خلوت می شود. توجه داشته باشید که راهنمای مسیر اتوبوس ها در ارمنستان به زبان ارمنی نوشته شده است. بنابراین درباره ارمنستان و مسیرهای خط اتوبوس مد نظر خود از راهنمای انگلیسی استفاده کنید. در این کشور زیبا مترو هم فعال است و همچنین گردشگران تور ارمنستان میتوانند از تاکسی هم استفاده کنند. 

جاذبه ها دیدنی ارمنستان :
در اینجا اگر قصد این را داشته باشم که درباره ارمنستان و جاذبه های آن با شما سخن بگویم می توانم بگویم که این کشور جاذبه های بسیاری دارد که از جمله آن میتوان به کلیسای گغارت، روستای سوان، نگارخانه ملی ارمنستان و همچنین موزه ماتناداران اشاره کرد. به گردشگران تور ارمنستان پیشنهاد میکنیم حتما از این کشور زیبا دیدن فرمایند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز درباره ارمنستان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری