امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به راهنمای سفر به اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا

در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم گردشگران عزیز را با راهنمای سفر به اسپانیا آشنا کنیم تا سفر خوبی را پیش رو داشته و بتوانند اسپانیای واقعی را در یک سفر بشناسند.

 
1.گشت و گذار در مادرید :
مادرید پایتخت تور اسپانیا به غذا های محلی ، موزه ها و شب زنده داری هایش در جهان شهرت دارددر سفرتان به مادرید بازدید از بزرگ ترین موزه ی جهان به نام Prado را به هیچ عنوان از دست ندهید.
 
2.شرکت در جشنواره مشهور گوجه فرنگی :
جشنواره ی هیجان انگیز مبارزه با گوجه فرنگی در آخرین روز آگوست در شهر Buñol برگزار می گردد به طوری که تعداد بی شماری از مردم در این مکان دور هم جمع می شوند و ده ها تن گوجه فرنگی را به سمت یکدیگر پرتاب می کنند.
 
3.شرکت در جشنواره گاو بازی :
یکی از اساسی ترین راهنمای سفر به اسپانیا هیجان آن می باشد که می توانید اوج هیجان را در شرکت این جشنواره احساس کنید و نهاین لذت را ببرید.این جشنواره در ماه جولای به مدت چند روز در Pamplona برگزار می گردد می توانید در این جشنواره نوشیدنی و غذا های محلی خوشمزه ای را میل و با بستن شال قرمز از دیدن مراسم لذت ببرید.
 
4.گشت و گذار در شهر تاریخی گرانادا :
یکی دیگر از راهنمای سفر به اسپانیا گشت در شهر تاریخی گرانادا می باشد.این شهر در زمان های قدیم محل اقامت مسلمانان اسپانیا بوده است.اگر به این شهر سفر می کنید بازدید از مشهور ترین جاذبه تاریخی به نام کاخ الحمرا را در برنامه ی سفر خود جای دهید.
 
5.گشت در Costa Del Sol و یا ساحل آفتاب :
این ساحل به نام ساحل آفتاب شناخته و در جنوب اسپانیا واقع شده است.در این ساحل زیبا قدم بزنید و از چشم انداز های بی همتای آن لذت ببرید.گردشگران لحظه آخر بدانند که بهترین نقطه ی این منطقه مالاگا نام دارد.
 

نظرات مردم درباره راهنمای سفر به اسپانیا

مسعود 12 آذر 96
2
در مورد راهنمای سفر به اسپانیا هزینه ی اقامت را هم بگید
میلاد 12 آذر 96
3
راهنمای سفر به اسپانیا عالی یود
درج نظر