امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شهر ایروان

شهر ایروان

ایروان پایتخت کشور ارمنستان بوده که می توان گفت مرکز علمی، تفریحاتی، تاریخی و مذهبی این کشور می باشد. شهر ایروان با جمعیتی حدود چهار میلیون در نقطه مرکزی این کشور قرار گرفته است. به دلیل کوهستانی بودن و موقعیت جغرافیایی این شهر آب و هوایی گرم و معتدل دارد که به همین خاطر سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران می باشد. همچنین شهر ایروان با بارش بسیار کمی رو به رو است و تنها در فصل زمستان با سرما و بارش مواجه می شوید. فصل های محبوب گردشگران تور ایروان تابستان و بهار می باشد که با هوایی مطلوب و دلنشین همراه است. می توان در این دو فصل از بهترین تفریحات لذت ببرید. 

دین رسمی ایروان مسیح است اما اقلیت ها و مذهب های مختلفی درون خود جای داده است. مساحت شهر ایروان 227 کیلومتر مربع است و ارتفاع آن با سطح دریا میانگین 1000 متر می باشد. این شهر به دلیل تاریخی بودن و غنی بودن تمدنش گردشگران زیادی را به به خود می کشاند و مبهوت زیبایی خود می کند. شهر ایروان با قیمت ها و هزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای همراه است، می توانید لذیذ ترین غذاها با تنوعی چشمگیر و هزینه ای مناسب پیدا کنید،

 جا به جایی در شهر می توان با مترو باشد که بسیار ارزان است و یا می توان با تاکسی باشد که برای گروه های چند نفره با قیمتی مناسب همراه است که به همین خاطر سفر برای گردشگران تور ایروان بسیار آسان شده است. کوچکی شهر ایروان سبب شده است تا زیبایی های آن بیشتر به چشم آید و خود را نمایان کند. زبان اصلی مردم ارمنی بوده اما به زبان روسی نیز مسلط می باشند، برای صحبت کردن با آنها به زبان انگلیسی باید آهسته صحبت کنید تا توجه شوند. گردشگران تور ایروان به خاطر داشته باشید که برخی از آن ها با زبان فارسی هم آشنا هستند. 

درج نظر