امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به معرفی بهترین اقامتگاه بوم گردی قشم

اقامتگاه بوم گردی قشم

جزیره زیبای قشم یکی از جزایر خاص و جذاب خلیج فارس است که در سال های اخیر پیشرفت فوق العاده ای کرده است و همین موضوع باعث شده تا این منطقه محبوبیت بسیار زیادی بین توریست ها و گردشگران به دست بیاورد. یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که شما می توانید برای اقامت در جزیره زیبای قشم به سراغ اقامتگاه های بوم گردی خاص و جذاب این منطقه رفته و این اقامتگاه های بوم گردی را رزرو کنید.
در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به مهم ترین و جذاب ترین اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم انداخته و در رابطه با هر یک از این مکان ها توضیحاتی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

 

بوم گردی قشم

 

بوم گردی قشم

در وهله اول اگر بخواهیم بوم گردی در جزیره زیبای قشم را به شما معرفی کنیم باید گفت که اقامتگاه های بوم گردی به مکان هایی می گویند که دارای فضای سنتی و محلی بوده و در واقع ساختاری متفاوت از هتل ها دارند. این مکان ها برای افرادی که علاقه مند هستند تا بیشتر با سبک زندگی مردم جزیره قشم آشنا شده و همچنین با قیمت معقول و اقتصادی اقدام به سفر به این جزیره زیبا و خاص کنند، گزینه فوق العاده محسوب شده و در واقع برای چنین افرادی اقامتگاه های بوم گردی بهترین محل اقامت محسوب می شوند. 
نکته مهمی که باید بدانید این است که شما می توانید با توجه به بودجه خود اقامتگاه های بوم گردی مختلفی را در منطقه قشم مشاهده کرده و آن ها را رزرو کنید.

قیمت اقامتگاه بوم گردی قشم

یکی از سوالات بسیار مهمی که پرسیده می شود، این است که قیمت اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم از نظر هزینه چگونه هستند. در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کرد که نمی توان رقم دقیقی به صورت کلی به عنوان هزینه اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم در نظر گرفت، چرا که با توجه به کیفیت هر یک از این اقامتگاه ها ممکن است هزینه رزرو آن ها متفاوت باشد.
موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در وهله اول اقامتگاه های بوم گردی جزیره زیبای قشم دارای قیمت های مختلف بوده و همین موضوع سبب می شود تا شما بتوانید متناسب با نیاز خود به سراغ هر یک از این مکان ها بروید.
موضوع حائز اهمیت و لازم به ذکر دیگر آن است که اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم به طور کلی قیمت ارزان تری به نسبت هتل های این جزیره دارند و همین موضوع است که باعث شده تا شما بتوانید با توجه به بودجه خود یک سفر اقتصادی به این جزیره زیبا و خاص داشته باشید و محل اقامت خود را متناسب با کیفیت مدنظرتان انتخاب کنید.

بهترین اقامتگاه بوم گردی قشم

افرادی قصد دارند تا در اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم حضور داشته و از این مکان ها بازدید کنند، یکی از سوالاتی که ممکن است بپرسند این است که بهترین اقامتگاه بوم گردی این جزیره کدام است؟ به منظور پاسخ به این سوال در این بخش قصد داریم تا چند مورد از بهترین اقامتگاه های بوم گردی این جزیره را به شما معرفی کنیم.

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

یکی از اقامتگاه های بوم گردی زیبای جزیره قشم، اقامتگاه ساحلی فردیس است. این مکان در ۵۵ کیلومتری مرکز شهر و در خیابان ساحلی جنوبی نرسیده به فرودگاه قشم واقع شده است. ویژگی این مکان آن است که فاصله کمی تا فرودگاه قشم داشته و همین موضوع باعث شده تا شما بتوانید به راحتی به فرودگاه جزیره دسترسی پیدا کنید.
از مهم ترین امکانات اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس می توان به پارکینگ، تاکسی شبانه روزی، سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه، آلاچیق ساحلی، اینترنت در اتاق، روم سرویس، صبحانه در اتاق، ناهار در اتاق، هماهنگ کننده تور و... اشاره کرد.

 

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

 

اقامتگاه بوم گردی هفت رنگو قشم

یکی دیگر از اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم، اقامتگاه محلی هفت رنگو است. اگر بخواهیم این مکان را به شما معرفی کنیم در وهله اول باید گفت که این اقامتگاه در ناحیه مرکزی جزیره و در جاده هفت رنگو، ابتدای ورودی روستای هفت رنگو واقع شده است و شما می توانید در صورت علاقه داشتن به محل قرارگیری آن، این مکان را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنید.
فضای جذاب و داشتن امکانات رفاهی مختلف در این اقامتگاه بوم گردی باعث افزایش محبوبیت آن شده است. یکی از جذاب ترین بخش های این اقامتگاه آلاچیق های درست شده با استفاده از الیاف خرما در این مکان هستند.

 

اقامتگاه بوم گردی هفت رنگو قشم

 

اقامتگاه بوم گردی کلودنگ قشم

یکی دیگر از مکان هایی که می توانید به عنوان اقامتگاه بوم گردی خود در جزیره قشم آن را انتخاب کنید، اقامتگاه بوم گردی کلودنگ در این جزیره زیبا است. این اقامتگاه در روستای دهخدا و جنب مسجد کوچک این منطقه واقع شده است. نکته جالبی که باید بدانید این است که این اقامتگاه بوم گردی محبوبیت بسیار زیادی در بین توریست ها و گردشگران داخلی و خارجی دارد.
اگر بخواهیم مهم ترین امکانات این اقامتگاه بوم گردی را به شما معرفی کنیم، باید به مواردی چون تاکسی شبانه روزی، سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه، سرویس بهداشتی فرنگی در محوطه، سالن صبحانه خوری، فضای بیرون هتل برای نشستن، اینترنت در فضای اتاق، نمای رو به حیاط، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و عربی و خدمات اینترنتی مختلف اشاره کرد. این اقامتگاه دارای اتاق های مختلفی برای ۲، ۳، ۴ و ۵ نفر است. یکی از موضوعات حائز اهمیت این است که ساعت تحویل اتاق در این اقامتگاه ساعت ۲ و زمان تخلیه اتاق نیز ۱۲ ظهر است.

 

اقامتگاه بوم گردی کلودنگ قشم

 

اقامتگاه بوم گردی جزیره هنگام

جزیره هنگام نیز یکی از جزایر زیبا و خاص منطقه قشم است که شما می توانید از آن بازدید داشته و با رزرو کردن آن به راحتی و بدون مشکل به سراغ جاذبه های توریستی و گردشگری مختلف این بخش از استان هرمزگان بروید.
در صورتی که محل اقامت شما در استان هرمزگان، جزیره هنگام است، پیشنهاد ما این است که از بین اقامتگاه های موجود در این جزیره به سراغ اقامتگاه بوم گردی هنگام بروید. اگر بخواهیم مهم ترین امکانات اقامتگاه بوم گردی هنگام را به شما معرفی کنیم، می توان به سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه، رستوران، صبحانه در اتاق، آلاچیق ساحلی، ویو دریا، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، پذیرش ۲۴ ساعته و صبحانه در اتاق اشاره کرد. از سوی دیگر اتاق های این اقامتگاه به صورت تک نفره، دو نفره و چهار نفره است.

 

اقامتگاه بوم گردی جزیره هنگام

 

اقامتگاه بوم گردی خالو قشم

شما می توانید در فاصله ۶۵ کیلومتری جزیره قشم و در روستای نقاشه، اقامتگاه بوم گردی خالو منصور را مشاهده کرده و در این مکان اقامت کنید. این محل محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران داشته و شاهد امتیاز بالایی از سوی توریست ها برای این مجموعه هستیم.
اقامتگاه بوم گردی خالو منصور قشم دارای امکانات مختلفی است که از مهم ترین آن ها می توان به صندوق امانات، تاکسی سرویس، اینترنت در اتاق، اینترنت در محوطه، روم سرویس و خدمات راهنمایی تور اشاره کرد. همچنین این مکان دارای پارکینگ به صورت مسقف بوده که در فاصله ۱۰۰ متری اقامتگاه واقع شده و ظرفیت ۱۰ ماشین را نیز دارد.

 

اقامتگاه بوم گردی خالو قشم

 

اقامتگاه بوم گردی لافت

اقامتگاه بوم گردی روستای لاف نیز به عنوان یکی از اقامتگاه های محبوب در بین توریست ها شناخته می شود که به داشتن معماری محلی و سنتی جذاب و خاص شهرت دارد. یکی از موضوعات مهم این است که این اقامتگاه بوم گردی در نزدیکی قلعه پرتغالی ها، زیارتگاه های لافت، آب انبار، سقف گنبدی، گورستان های تاریخی منطقه، اسکله باستانی و... واقع شده است و به همین دلیل اقامت در این مکان به شما اجازه می دهد تا بتوانید در صورت علاقه داشتن، به راحتی به جاذبه های توریستی این منطقه دسترسی پیدا کنید.

 

اقامتگاه بوم گردی لافت

 

اقامتگاه بوم گردی قشم درگهان

در منطقه درگهان جزیره قشم نیز شما می توانید اقامتگاه بوم گردی مختلفی را مشاهده کنید. در واقع بازار قدیم قشم و درگهان در نزدیکی یکدیگر واقع شده اند و همین مسئله باعث شده تا اقامتگاه هایی که در این مکان قرار دارند، محبوبیت بسیار زیادی بین توریست ها پیدا کنند. 
اگر قصد دارید تا بیشتر وقت خود را در بازارهای قشم بگذرانید، پیشنهاد ما این است که از بین اقامتگاه موجود در این جزیره زیبا به سراغ مواردی بروید که در منطقه درگهان قرار دارد.

 

اقامتگاه بوم گردی قشم درگهان

 

اقامتگاه بوم گردی شیب دراز قشم

در منطقه شیب دراز قشم نیز اقامتگاه های بوم گردی مختلفی واقع شده اند که از مهم ترین آن ها می توان به اقامتگاه دلفین و اقامتگاه خاله خورشید اشاره کرد.
موضوع مهم و لازم به ذکر این است که هر یک از این مکان ها به داشتن بخش های خاص و منحصر به فرد شهرت دارد. نکته مهمی که باید بدانید این است که اکثر اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم مجهز به اینترنت در اتاق هستند و شما می توانید از آن استفاده کنید.
سرویس های بهداشتی موجود در اقامتگاه بوم گردی منطقه ساحل شیب دراز میز معمولاً در فضای محوطه این اقامتگاه ها واقع شده اند.
پیشنهاد ما این است که پیش از رزرو هر یک از اقامتگاه های جزیره قشم، حتما تحقیقات کاملی در رابطه با امکانات این اقامتگاه داشته باشید تا در نهایت بتوانید بهترین مکان را برای اقامت خود در این جزیره انتخاب کنید.

 

اقامتگاه بوم گردی شیب دراز قشم

 

 

درج نظر

تورهای قشم

تور قشم 26 و 27 اردیبهشت
4 شب
تابان تابان
تابان تابان
سرزمین آریایی
26 اردیبهشت - 31 اردیبهشت

تور قشم اردیبهشت 1400
3 شب
تابان تابان
آتا آتا
قصر شایان
25 اردیبهشت - 30 اردیبهشت

تور قشم 26 اردیبهشت
4 شب
تابان تابان
تابان تابان
دانیار سفر پارسیان
26 اردیبهشت - 30 اردیبهشت

تور قشم 23 و 24 و 25 اردیبهشت
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
زاگرس زاگرس
آرشین پرواز
25 اردیبهشت - 28 اردیبهشت

تور قشم 25 اردیبهشت
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
الیما گشت
25 اردیبهشت - 28 اردیبهشت

تور زمینی قشم 25 اردیبهشت
3 شب
قطار ... قطار رجا
قطار ... قطار رجا
گردشگر زمان
25 اردیبهشت - 29 اردیبهشت

تور قشم 25 اردیبهشت
5 شب
قشم ا ... قشم ایر
قشم ا ... قشم ایر
اسطوره بیستون
25 اردیبهشت - 30 اردیبهشت

تور قشم 24 اردیبهشت
4 شب
آتا آتا
آتا آتا
گردشگر زمان
24 اردیبهشت - 28 اردیبهشت

تور قشم 23 اردیبهشت
5 شب
قشم ا ... قشم ایر
تابان تابان
گردشگر زمان
23 اردیبهشت - 28 اردیبهشت

تور قشم 26 اردیبهشت
4 شب
تابان تابان
تابان تابان
الیما گشت
26 اردیبهشت - 30 اردیبهشت