قیمت بلیط غار علیصدر

📅 بروزرسانی : ۳۰ آبان ۱۴۰۱ بازدید : 119288
غار علیصدر یکی از برترین جاذبه های طبیعی موجود در استان همدان می باشد و سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری از این مجموعه بازدید می کنند، قیمت بلیط غار علیصدر یکی از مواردی است که گردشگران پیش از مراجعه به این مجموعه باید از آن مطلع شوند، در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی غار علیصدر، اطلاعات بازدید و همچنین قیمت بلیط این مجموعه و راه های خرید آن را مورد بررسی قرار دهیم بنابراین اگر شما نیز قصد بازدید از غار علیصدر را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.
 
غار علیصدر
 

معرفی غار علیصدر

غار علیصدر که یکی از جاهای دیدنی همدان است، در روستایی با همین نام واقع در 70 کیلومتری شهر همدان قرار دارد، به گفته محققان قدمت این غار به دوران ژوراسیک یعنی 190 میلیون سال پیش باز می گردد، چکیده ها و چکنده های بسیاری بر روی سقف و دیواره های غار علیصدر وجود دارد که به طرز بسیار زیبا و حیرت انگیزی شکل گرفته اند و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کنند، گفتنی است که بخش هایی در داخل غار وجود دارد که گردشگران برای بازدید از آن ها باید از قایق استفاده کنند و شاید برایتان جالب باشد که بدانید غار علیصدر طولانی ترین مسیر قایقرانی را در میان غار های آبی جهان دارد. 
لازم به ذکر است گردشگران تور همدان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله معرفی غار علیصدر در بخش جاذبه های سایت لحظه آخر مراجعه نمایند.
 

غار شاپور - یکی از دیدنی ترین و عجیب ترین و در عین حال ناشناخته ترین جاذبه های گردشگری استان فارس

قیمت بلیط غار علیصدر چقدر است؟

همانطور که می دانید برای بازدید از غار علیصدر باید بلیط های مخصوص این مجموعه را خریداری نمایید که این قیمت آن به شرح زیر می باشد برای گردشگران داخلی 100,000 تومان و برای گردشگران خارجی 400,000 تومان می باشد، همچنین خوب است بدانید که گردشگران می توانند از دو راه مختلف نسبت به خرید بلیط غار علیصدر اقدام نمایند که این راه ها عبارتند از:
1. مراجعه حضوری به غار علیصدر و خریداری بلیط 
2. مراجعه به سایت غار غلیصدر به نشانی alisadr.com و رزرو آنلاین بلیط.
 
راه های دسترسی غار علیصدر


راه های دسترسی به غار علیصدر

برای دسترسی به علیصدر در مجموع سه راه مختلف پیش روی شما است که در ادامه لیستی از آن ها را مشاهده می کنید.
مسیر شماره یک: جاده همدان به لاجین، بیجار.
مسیر شماره دو: جاده همدان به صالح آباد.
مسیر شماره سه: جاده همدان به رزن، سه راهی پایگاه همدان به نوژه
 

غار یخ مراد - معرفی یکی از شگفت انگیز ترین غاره ها در استان البرز

 

ساعت کاری مجموعه علیصدر

ساعت کاری غار علیصدر در ایام مختلف سال متفاوت و به شرح زیر می باشد:
  • شش ماهه اول سال از 8:00 صبح تا 5:00 بعد از ظهر 
  • شش ماهه دوم سال از 8:00 صبح تا 3:00 بعد از ظهر 

سفر به زیباترین شهرهای داخلی با لحظه آخر

لازم به ذکر است که بهترین زمان بازدید از غار علیصدر نیمه اول سال به ویژه فصل تابستان می باشد.
امیدواریم به مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با غار علیصدر، مسیر های دسترسی به آن و همچنین قیمت بلیط این مجموعه کسب کرده باشید و این اطلاعات در تور داخلی برایتان مفید واقع شود.
گزارش مشکل

سوالات متداول

ساعت کاری غار علیصدر در شش ماهه اول سال از 8:00 صبح تا 5:00 بعد از ظهر و در شش ماهه دوم سال از 8:00 صبح تا 3:00 بعد از ظهر می باشد.
قیمت بلیت بازدید از غار علیصدر برای گردشگران داخلی معادل 40 هزار تومان به ازای هر نفر می باشد.
غار علیصدر در فاصله 70 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
مسیر شماره یک: جاده همدان به لاجین، بیجار. مسیر شماره دو: جاده همدان به صالح آباد. مسیر شماره سه: جاده همدان به رزن، سه راهی پایگاه همدان به نوژه.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/8366-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%BA%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B5%D8%AF%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 143 کاربران به قیمت بلیط غار علیصدر