امتیاز 5 از 5 | از بین 112 امتیاز دهنده به سفر ارزان به دبی

سفر ارزان به دبی

دبی یکی از مهم ترین مقاصد توریستی در جهان است که بسیاری از گردشگران به دلیل امکانات رفاهی بی نظیر، حتی سالی چند مرتبه به آن سفر می کنند. به طور کلی شهر دبی جزء 20 شهر گران دنیا می باشد و سفر به آن هم هزینه های زیادی را در پی دارد. برای داشتن سفر ارزان به دبی در ادامه این مقاله ما را همراهی نمایید. پیش از هر چیزی باید بگوییم که واحد پول این کشور درهم است.
سفر ارزان به دبی با رعایت نکاتی از قبیل روش سفر، نوع وسیله حمل و نقلی که برای جابجایی در سطح شهر انتخاب می کنید، محل اسکان و یا نوع رستوران هایی که در آن ها غذا میل می کنید، امکان پذیر می باشد. برای روش سفر، به دلیل نزدیکی این شهر به کشور ما می توانید از سفر دریایی که کمی هزینه های آن از سفر هوایی ارزان تر است، بهره ببرید.
برای اینکه بتوانید سفر ارزان به دبی را تجربه کنید، باید برای حمل و نقل عمومی در سطح شهر از مترو، تراموا، اتوبوس آبی و یا اتوبوس عادی بهره ببرید. تاکسی در این شهر، قیمتی سر به فلک کشیده دارد و هزینه های گردشگران تور دبی را بالا می برد.
در این شهر هتل های فراوانی از قبیل: هتل های ارزان قیمت تا هتل های لوکس و مدرن وجود دارد که هر یک بنا بر خدماتی که ارائه می دهند، قیمت های مختلف دارند، اما گردشگران تور دبی برای داشتن سفری مقرون به صرفه می توانند از هاستل ها و مهمان خانه هایی که در این شهر وجود دارد بهره ببرند.
رستوران هایی در طیف های مختلف در دبی وجود دارد که قیمت های گوناگونی دارند، طبیعتا غذا خوردن در رستوران های ارزان قیمت و فست فودها مقرون به صرفه تر می باشد. همچنین توریست های تور امارات امکان پخت غذا در محل اقامتشان را هم دارند. 

نظرات مردم درباره سفر ارزان به دبی

mohsen kalateh 9 فروردین 98
4
بازدید از نمایشگاه دبی بیوتی
درج نظر