هزینه خوراک در وارنا

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 503

وارنا یکی از شهرهای توریستی بلغارستان واقع در شبه جزیره بالکان است که به لطف بناهای تاریخی، جاذبه های دیدنی و تفریحات بی نظیر، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. به موجب رستوران ها، کافه ها و غذاهای بی نظیری که در این شهر سرو می شود، هزینه خوراک در وارنا یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر در میان گردشگران می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در وارنا بپردازیم.

گردشگران تور وارنا خوب است بدانند با اینکه این شهر در اروپا واقع شده است، اما به دلیل اینکه جزء اتحادیه اروپا نمی باشد، گردشگران نمی توانند از یورو استفاده کنند. لذا جهت هزینه در این شهر می بایست از واحد پولی رایج بلغارستان، لو، استفاده نمود و اطلاعاتی که در این مطلب ارائه می دهیم مربوط به سال 2018 می باشد.

در میان کافه ها و رستوران ها، گردشگران تور وارنا که قصد میل کردن انواع غذاها و نوشیدنی ها در رستوران یا کافه ای غیر لوکس را دارند خوب است بدانند هزینه یک وعده غذایی برای هر نفر نزدیک به 20 لو می باشد که این رقم با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی متغیر خواهد بود. لازم به ذکر است میل کردن غذاهای لوکس در رستوران های لوکس وارنا هزینه ای بیش از 70 لو را بر دوش گردشگران خواهد گذاشت. در کنار غذاها، گردشگران می توانند انواع نوشیدنی های بین المللی را با میانگین قیمت 4 لو تهیه نمایند.

در صورتیکه گردشگران قصد دارند از سوپرمارکت های شهر، مایحتاج و خورد و خوراک مورد نیاز خود را تهیه کنند خوب است با قیمت برخی از مواد غذایی آشنا شوند:

در میان میوه جات قیمت هر کیلو میوه در وارنا میانگین 2 لو می باشد که در کنار آن، گردشگران می بایست نزدیک به 15 لو برای هر کیلو گوشت و 9 لو برای هر کیلو مرغ نیز بپردازند. در صورت تهیه لبنیات خوب است بدانید قیمت یک لیتر شیر و یک کیلو پنیر محلی هم به ترتیب 2 و 11 لو می باشند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7318-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه خوراک در وارنا