بهترین فصل سفر به مورمانسک

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 383

مورمانسک یکی از شهرهای توریستی روسیه است که در شمال این کشور واقع شده است. سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و تفریحات مختلفی که دارد خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند. مورمانسک به با توجه به موقعیت و شرایط جغرافیایی که دارد، همواره دارای آب و هوای سردی بوده و اکثر گردشگرانی که می خواهند به این شهر سفر کنند، قصد دارند تا اطلاعاتی راجع به بهترین فصل سفر به مورمانسک اخذ کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی آب و هوا و بهترین فصل سفر به مورمانسک بپردازیم.

این شهر در نزدیکی کشور فنلاند در شمال شرق اروپا واقع شده است که به موجب آن، در تمامی روز های سال، همواره شاهد آب و هوای سردی می باشد. همچنین در فصل زمستان، بارش برف های طاقت فرسا، شرایط زندگی در این شهر را دشوار می کند.

در فصل زمستان میانگین دمای مورمانسک همواره زیر سفر بوده و در طول روز به منهای 2 درجه و در شب ها به 13 درجه زیر صفر هم میرسد. همچنین جالب است بدانید بیش از نصف روز های فصل در این شهر برف و باران می بارد که از اینرو در فصل زمستان گردشگران بسیار کمی به این شهر سفر می کنند و غالبا اکثر گردشگران بخاطر تفریحات زمستانی مانند اسکی و غیره به مورمانسک سفر می کنند.

فصل بهار و پاییز هم جزء فصل های بسیار سرد این شهر است و گردشگران تور مورمانسک که در این فصول به این شهر سفر می کنند، می توانند از جاذبه های گردشگری و تفریحات شهر بازدید کرده و دشواری های فصل زمستان را نداشته باشند و لازم به ذکر است در این فصول به دلیل ورود کم گردشگران، هزینه سفر به مورمانسک نیز کمتر از فصل تابستان است.

فصل تابستان را می توان بهترین فصل سفر به مورمانسک نامید هرچند باز هم دمای هوای شهر بسیار پایین می باشد اما به دلیل کاهش میزان بارش و افرایش دما نسبت به سایر فصول، گردشگران زیادی در این فصل به مورمانسک سفر می کنند. همچنین جالب است بدانید این شهر در میان عکاسان و گردشگران تور مورمانسک علاقه مندان به مشاهده شفق های قطبی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7303-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B3%DA%A9

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین فصل سفر به مورمانسک