بهترین زمان سفر به وارنا

وارنا یکی از شهر های ساحلی بلغارستان است که در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخودار می باشد. اگر قصد دارید تا پیش از سفر به وارنا، اطلاعاتی راجع به بهترین زمان سفر به وارنا داشته باشید، با ما همراه باشید. ما قصد داریم در ادامه این مطلب به بررسی بهترین زمان سفر به وارنا بپردازیم.
وارنا، معروف به سواحل طلایی، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی، بناهای دیدنی و سواحل بی نظیری دارد. وارنا به دلیل مجاورت با دریا و موقعیت جغرافیایی که دارد، دارای آب و هوایی سرد و بارانی در اکثر روز های سال می باشد.
در فصل پاییز، وارنا دارای میانگین دمایی بین 10 تا 15 درجه سانتی گراد می باشد. در این فصل به دلیل آب و هوای سرد وارنا و همچنین باران های مختلفی که می بارد، گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند. لذا اگر قصد دارید تا هزینه سفر به وارنا کاهش یابد، فصل پاییز می تواند بهترین زمان سفر به وارنا باشد.
فصل تابستان را می توان بهترین فصل سفر به وارنا دانست. در این فصل علاوه بر اینکه دمای هوای شهر افزایش یافته، جشن ها و فستیوال های مختلفی هم در وارنا برگزار می شود که از مهم ترین دلایل سفر گردشگران تور وارنا به این شهر است. برخی از این مراسم ها شامل موارد زیر می باشند:
فستیوال مگا راک: در این فستیوال که به مدت دو روز بگزار می شود، برخی از بهترین گروه های موسیقی سبک راک در بندر وارنا کنسرت برگزار می کنند که در میان گردشگران تور وارنا یکی از محبوب ترین فستیوال های این شهر محسوب می شود.
فستیوال ساحلی وارنا: یکی از بزرگترین و محبوب ترین فستیوال های وارنا، فستیوال ساحلی است. این فستیوال در سواحل وارنا برگزار می شود و هرساله هنرمندان مختلفی از بلغارستان و سراسر جهان در این فستیوال شرکت می کنند.
 

درج نظر