امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به عراق

هزینه سفر به عراق

کشور عراق یکی از همسایگان کشور ایران می باشد. این شهر بدلیل موقعیت مذهبی که دارد مورد توجه بسیاری از مسلمانان قرار گرفته است. سالانه گردشگران بسیاری برای زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) به شهر کربلا در کشور عراق سفر می کنند. یکی از مهم ترین مسائل برای سفر به این کشور هزینه سفر به عراق می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به عراق در اختیار شما قرار دهیم. 
گردشگران تور عراق در ابتدا لازم است بدانند که واحد پول این کشور دینار عراق می باشد. به طور کلی هزینه سفر به عراق متوسط است. گردشگران می توانند به صورت هوایی و به صورت زمینی به این کشور سفر کنند. مدت زمان پرواز مستقیم تهران به سمت فرودگاه نجف در حدود یک ساعت و نیم می باشد. هزینه بلیط هواپیما و همچنین تور عراق بسته به زمان انتخابی، نوع هتل و همچنین شهر مورد نظر برای اقامت متفاوت است. هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در این کشور مناسب بوده و گران نمی باشد.
هزینه اقامت یکی از مهم تین مسائل در برسسی هزینه سفر به عراق می باشد. هزینه اقامت در هتل های شهر کربلا کمی بالاتر از شهر های دیگر در عراق است. همچنین هتل های نزدیک به حرم امام حسین (ع) نسبت به سایر هتل ها کمی گران تر می باشند. هزینه اقامت در مسافرخانه های عراق حدود 12 هزار دینار برای هر شب بوده و برای هتل های 4 ستاره باید برای هر شب اقامت در حدود 84 هزار دینار هزینه کنید. همچنین گردشگران علاقمند به هتل های لوکس لازم است بدانند که هزینه اقامت در هتل های 5 ستاره این شهر برای هر شب از 380 هزار دینار شروع می شود.
یکی دیگر از موارد در هزینه سفر به عراق، هزینه خورد و خوراک می باشد. هزینه صرف یک وعده غذا در رستوران های ارزان قیمت این کشور در حدود 8 هزار دینار است، به طور کلی صرف 3 وعده غذا در رستوران های معمولی این شهر حدود 30 هزار دینار هزینه دارد. 
درج نظر