امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به مانیل

بهترین فصل سفر به مانیل

مانیل پایتخت و یکی از توریستی ترین شهر های کشور فیلیپین به شمار می آید و سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران خارجی می باشد، بهترین فصل سفر به مانیل یکی از نکاتی است که پیش از سفر به این شهر باید بدانید بنابراین اگر قصد سفر با تور مانیل را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از بهترین فصل سفر به مانیل مطلع شوید.
بهترین فصل سفر به شهر مانیل بر اساس آب و هوا:
آب و هوای شهر مانیل و به طور کلی کشور فیلیپین گرم و مرطوب می باشد به گونه ای که در اغلب ماه های سال شاهد بارش باران در شهر مانیل هستیم، از آنجایی که شهر مانیل در غرب کشور فیلیپین واقع شده است و بارش باران در تمامی طول سال در آن وجود دارد بهتر است در تیر، مرداد، شهریور و اوایل مهر به این شهر سفر کنید، چرا که در ماه های مذکور بارش باران در شهر مانیل به حداقل می رسد.
بهترین فصل سفر به مانیل بر اساس فعالیت های تفریحی:
با توجه به اینکه شهر مانیل یکی از شهر های ساحلی کشور فیلیپین می باشد، تفریحات آبی بسیاری در آن وجود دارد که گردشگران تور مانیل می توانند از تمامی آن ها استفاده کنند.
برای استفاده بهتر و راحت تر از تفریحات آبی موجود در سواحل شهر مانیل بهتر است درفصل تابستان به این شهر سفر کنید، چرا که در این فصل علاوه بر کاهش باران شاهد آب و هوایی مطبوع و دلپذیر در این شهر هستیم.
بنابراین بهترین زمان سفر با تور مانیل فصل تابستان و ماه های تیر، مرداد و شهریور می باشد و اغلب گردشگران تور مانیل این فصل را برای سفر به این شهر انتخاب می کنند.
امیدواریم مطالعه این مقاله در انتخاب زمان سفر به مانیل برای گردشگران و همچنین کاربران سایت لحظه آخر مفید واقع شود.
درج نظر