امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به کانادا

بهترین فصل سفر به کانادا

ما در این مقاله قصد داریم بهترین فصل سفر به کانادا را برای گردشگران تور کانادا شرح می دهیم. کانادا کشوری واقع در شمال قاره آمریکای شمالی واقع شده است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوان و مکان های توریستی زیادی است که هر سلیقه‌ ای را راضی می‌ کند. با توجه به وسعت و تنوع جغرافیایی بسیار زیاد این کشور، آب و هوای کانادا نیز بسیار متغیر است، ساکنین کانادا آب و هوای جنگل های گرمسیری بارانی تا مناطق و قطبی را تجربه می کنند و چهار فصل به شکل قابل توجی تفکیک شده اند. دمای هوا در مناطق جنوبی استان آلبرتا، مانیتوبا و ساسکاچوان که پوشیده از چمنزار است از 38 درجه سانتی گراد در تابستان تا منفی 24 درجه در فصل زمستان تغییر متغیر است. کمترین نوسان دمای سالیانه بین کمترین و بیشترین دما متعلق به شهرهای ونکوور و ویکتوریا در ساحل اقیانوس آرام است.
با تمامی این تفاسیر نمی توان بهترین فصل سفر به کانادا را بیان کرد زیرا هر فصل جذابیت و شرایط مخصوص به خود دارد که در نوع خود بسیار دلپذیر است.
فصل بهار یکی از زیبا ترین فصل های کانادا می باشد و گردشگران تور کانادا باید توجه داشته که در این فصل فستیوال و همچنین جشن های بسیار مهیج و خاطره انگیزی برگزار می شود.
بسیاری از گردشگران فصل تابستان را برای سفر مناسب می دانند به همین خاطر در ماه های ژوئیه (تیر) و آگوست (مرداد) جمعیت گردشگران تور کانادا افزایش پیدا می کند، بنابراین احتمالا در طول این ماه ها با هزینه های حمل و نقل بالاتر و خدمات گرانتر هتل ها مواجه خواهید بود.
فصل پاییز نیز در نوع خود بی ظیر است زیرا آب و هوا کمی سردتر شده اما همچنان مطلوب است، جمعیت مسافران تابستانی کمتر می شود، قیمت ها کاهش یافته و با تغییر رنگ شاخ و برگ درختان مناظر بسیار زیبایی برای تعطیلات فراهم می آیند. علاوه بر این، جشن های پاییزی، مانند جشن کدو، سیب و جشنواره های شراب در حال برگزاری بوده و به بازدید کنندگان فرصتی برای دیدار از مزارع و باغ راه ها را می دهد.
فصل زمستان نه فقط به خاطر بازدید از هتل یخی کبک، بلکه به دلیل وجود بسیاری از ورزش های زمستانی و فعالیت پیست های اسکی، به عنوان یکی از فصل های پر جاذبه برای علاقمندان بازدید از کانادا به حساب می آید.
درج نظر