بهترین زمان سفر به پراگ

پراگ یکی از شهرهای توریستی زیبا است که به دلیل موقعیت جغرافیایی، آب و هوای در فصول مختلف دارد که که به موجب آن گردشگران می بایست پیش از سفر به این شهر، اطلاعاتی راجع به بهترین زمان سفر به پراگ بدانند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین زمان سفر به پراگ بپردازیم.
پراگ، پایتخت جمهوری چک، یکی از شهر ها زیبای جهان است که به لطف بناهای تاریخی، تفریحا مختلف و جاذبه های گردشگری سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد.
در فصل زمستان پراگ میانگین دمای زیر 5 درجه دارد و حتی در برخی مواقع به چند درجه زیر صفر نیز می رسد و از اینرو شرایط سفر و اقامت در این شهر برای گردشگران تور پراگ می تواند دشوار باشد اما لازم به ذکر است در این فصل فستیوال ها و جشن های مختلفی در این شهر برگزار می شود که در میان آن ها، جشن کریسمس یکی از مهم ترین و شلوغ ترین جشن ها می باشد.
در فصل بهار و پاییز میانگین دما بیشتر از زمستان بوده و از میزان برف و باران نیز کاسته می شود. اگر با هوای سرد پراگ و بارش های پراکنده باران مشکلی ندارید، این دو فصل می تواند یکی از بهترین زمان های سفر به پراگ باشد. در فصل پاییز و بهار هزینه تمام شده سفر به پراگ به لطف تعداد کم گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند پایین بوده و سفر به پراگ می تواند اقتصادی تر باشد.

  • بهترین زمان سفر به پراگ در فصل تابستان است. در این فصل میانگین دمای این شهر به بالای 20 درجه سانتی گراد رسیده اما همچان باران های مختلفی در شهر می بارد. این فصل توریستی ترین فصل شهر می باشد و لازم به ذکر است گردشگران تور پراگ پیش از سفر به پراگ نسبت به رزرو اقامتگاه اقدام کنند تا هنگام سفر به پراگ دچار مشکلات نشوند.

 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به پراگ

محدیث 29 مرداد 97
3
بهترین زمان سفر به پراگ تابستان هست و می تونید شاهد باران های خوشایند و مطلوبی باشید
درج نظر