بهترین زمان سفر به قزاقستان

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 253

قزاقستان کشوری است که در آسیای میانه واقع شده است و گردشگران تور قراقستان می بایست پیش از سفر به این کشور، اطلاعاتی راجع به آب و هوا و بهترین زمان سفر به قزاقستان بدانند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین زمان سفر به قزاقستان بپردازیم.
قزاقستان بخش های مختلفی دارد بطوریکه برخی از نقاط کشور، جنگلی و سبز هستند، برخی صحرا و برخی دیگر از نقاط کشور کوهستانی هستند. گردشگران تور قزاقستان معمولا از شهر هایی مانند آلماتی بازدید می کنند. در ادامه با به معرفی میانگین دمای این شهر می پردازیم.
در فصل زمستان قزاقستان دارای میانگین دمای 5 درجه سانتی گراد می باشد و در برخی از روز های سال به دلیل بارش برف و باران به 10 درجه زیر صفر هم می رسد. در این فصل میزان ورود گردشگران به قزاقستان به پایین ترین حجم خود می رسد اما لازم به ذکر است هزینه سفر به قزاقستان به لطف پایین بودن قیمت اقامتگاه ها، حمل و نقل و بازدید از مکان های دیدنی نسبت به فصل تابستان، کمتر می باشند.
فصل بهار و پاییز میانگین دما در قزاقستان افزایش یافته و از میزان بارش باران کم می شود اما به دلیل اینکه سرما و شرایط طاقت فرسای زمستان را ندارد، گردشگران تور قزاقستان می توانند در این دو فصل به قزاقستان سفر کنند. همچنین جالب است بدانید در این فصل هم هزینه سفر به قزاقستان کمتر از فصل تابستان می باشد.
اما بهترین زمان سفر به قزاقستان در فصل تابستان است. در این فصل میزان بارش باران به کمترین حد خود رسیده و گردشگران تور قزاقستان به راحتی می توانند از تمام مکان های دیدنی بازدید کنند. اما باید در نظر گرفت هزینه سفر به قزاقستان افزایش یافته و برای اقامت در هتل های محبوب شهر و استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی می بایست هزینه های بالایی را پرداخت کرد.

 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین زمان سفر به قزاقستان

حمید مرداد 1397
12 نفر پسندیدند
از نظر من هم بهترین زمان سفر به قزاقستان همون تابستون هست واقعا آب و هوای ایده آلی برای سفر کردن داره

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7236-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%B2%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به بهترین زمان سفر به قزاقستان