امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به هزینه سفر به آلانیا

هزینه سفر به آلانیا

سالانه گردشگران ایرانی زیادی با تور آلانیا سفر می کنند به همین جهت در این مقاله ‏قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به آلانیا در اختیار گردشگران تور آلانیا و ‏همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا از هزینه سفر ‏به آلانیا مطلع شوید. 
هزینه اقامت در آلانیا: 
هتل های آلانیا از بهترین هتل های کشور ترکیه می باشد که هزینه اقامت در آن ها به ‏شرح زیر است. 
هتل های 2 و 3 ستاره حدود 20 لیر به ازای هر شب  
هتل های 4 ستاره حدود 90 تا 180 لیر به ازای هر شب 
هتل های 5 ستاره برای هر شب بیش از 180 لیر  
همچنین گردشگران تور آلانیا می توانند در هاستل های موجود در این شهر اقامت کرده ‏و برای هر شب هزینه ای حدود 7 تا 20 لیر بپردازند. 
هزینه خورد و خوراک در آلانیا: 
دومین هزینه قابل توجه در هر سفر هزینه خورد و خوراک است گردشگران تور آلانیا برای ‏صرف یک وعده غذا در رستوران های میان رده این شهر حدود 10 لیر، رستوران های ‏متوسط حدود 40 لیر و در رستوران های لوکس حدود 180 لیر باید هزینه پرداخت کنند. 
هزینه حمل و نقل عمومی: 
در این شهر گردشگران می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو، اتوبوس و ‏تاکسی استفاده کنند خوب است بدانید قیمت بلیط های یک طرفه مترو حدود 3 لیر و ‏قیمت کرایه ورودی تاکسی در شهر آلانیا حدود 3/5 لیر است که به ازای هر کیلومتر حدود ‏‏4 لیر به این مبلغ اضافه می شود. 
به طور کلی شهر آلانیا شهری است که شما می توانید با توجه به بودجه خود هزینه ‏هایتان را مدیریت کنید و سفری لوکس یا معمولی را تجربه کنید.  
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به آلانیا به دست آورید.‏

نظرات مردم درباره هزینه سفر به آلانیا

رادین 1 مرداد 97
0
هزینه سفر به آلانیا به طور کلی برای 6 شب چقدر در میاد؟ الان قیمت هتل ها خیلی بالا رفته؟
درج نظر