هزینه سفر به تایوان

کشور تایوان در سال های گذشته به یکی از مقاصد توریستی جهان تبدیل شده است و ‏سالانه گردشگران ایرانی زیادی با تور تایوان به این کشور زیبا سفر می کنند به همین ‏جهت بر آن شدیم تا در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به تایوان در اختیار ‏گردشگران تور تایوان و کاربران سایت قرار دهیم. 
قبل از هر چیز باید بدانید که واحد پول این کشور دلار جدید تایوان می باشد.  
اقامت در تایوان: 
برای اقامت در تایوان هتل های رسمی و غیر رسمی زیادی وجود دارد که پیشنهاد ما به ‏گردشگران تور تایوان اقامت در هتل های امن و رسمی این کشور است. هتل های پایین ‏رده و میان رده در تایوان برای اقامت مناسب نیستند و شما با پرداخت هزینه ای حدود ‏‏160 تا 70 دلار آمریکا بسته به میزان بودجه خود می توانید در یکی از هتل های لوکس ‏این کشور اقامت کنید. 
خورد و خوراک در تایوان: 
گردشگران تور تایوان برای یک وعده غذایی در رستوران های ارزان قیمت تایوان باید ‏هزینه ای حدود 80 تا 120 دلار تایوان بپردازند و این هزینه در رستوران های لوکس و ‏درجه یک به 400 تا 700 دلار تایوان می رسد اما برای صرفه جویی در هزینه سفر به ‏تایوان گردشگران می توانند در دکه های کنار خیابان با صرف هزینه ناچیز غذای خود را ‏میل کنند. 
هزینه حمل و نقل در تایوان: 
هزینه حمل و نقل در این کشور توریستی و زیبا بسیار ارزان است و گردشگران تور تایوان ‏برای کاهش هزینه سفر به تایوان می توانند از آن ها استفاده کنند. برای مثال بلیط های ‏اتوبوس شهری قیمتی حدود 15 دلار تایوان است همچنین لازم به ذکر است که کرایه ‏تاکسی در تایوان از حدود 11 دلار تایوان شروع شده و بسته به مسیر تا حدود 100 دلار ‏هم ممکن است تغییر کند.‏
گزارش مشکل
درج نظر