هزینه سفر به کیش

جزیره کیش یکی از جزایر خلیج فارس و از نقاط گردشگری استان هرمزگان می باشد که در گذشته به نام جزیره قیس نامیده می شد. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به کیش در اختیار شما گردشگران قرار دهیم. این جزیره به دلیل ماهیت گردشگری، در طول سال‌های اخیر مورد توجه گردشگران تور کیش قرار گرفته است. هزینه سفر به کیش در فصول مختلف سال متفاوت است. اما به هر حال برای تهیه بلیط و رزرو هتل، استفاده از تور کیش مقرون به صرفه تر است. همچنین آفر تور ارزان کیش نیز گزینه بسیار مناسبی برای صرفه جویی در هزینه سفر به کیش می باشد. 
 جزیره کیش بالغ بر 8 هزار تخت اقامتی دارد که این تعداد بیشترین میزان امکانات اقامتی در ایران می باشد. سالیانه بیش از 1 میلیون نفر گردشگر تور کیش از این منطقه بازدید می کنند. نیاز نداشتن به دریافت ویزای ورود برای تمامی اتباع خارجی، سبب شده تا زمینه‌ ورود گردشگران خارجی محیا باشد. اگرچه وجود محدودیت‌هایی علی الخصوص برای توریست های زن خارجی، کشش کمتری برای بازدید از این جزیره ایجاد کرده است.
موارد دیگری از هزینه های سفر به کیش که گردشگران تور کیش، بابت استفاده از تفریحات این جزیره باید پرداخت کنند به شرح زیر است:هزینه غواصی تفریحی در جزیره کیش ۱۰۰ هزار تومان می باشد، که با این هزینه تجربه بی نظیری از دنیای زیر دریا را برای خود رقم می زنید. هزینه اجاره جت اسکی از حدود ۶۰ هزار تومان شروع می شود که بخش بسیار هیجان انگیزی از تور کیش به شمار می رود. ماهیگیری تفریحی برای 1-3 نفر برای مدت سه ساعت با تجهیزات کامل 120 هزار تومان است که لحظات پر نشاطی را برای شما به وجود می آورد و تفریح با قایق های کف شیشه ای ۱۰ هزار تومن هزینه دارد. همچنین کرایه دوچرخه و بلیط ورودیه های مکان های تفریحی نیز بین 10-50 هزار تومان می باشد.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به کیش

ویشکا ناصری 20 دی 97
3
ممنون از مطالب مفیدتون اما میشه فهمید کدوم فصل هتل ها ارزون ترن تا بتونیم هزینه سفر به کیش رو کاهش بدیم؟
لیلا 19 خرداد 97
2
ممنون از مطلاب مفید سایتتون. چند روز بود دنبال مطلبی راجب هزینه سفر به کیش بودم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش 1 اسفند 98
3 شب
تابان
آرشین پرواز
1 اسفند - 4 اسفند

تور کیش 27 ویژه نوروز 99
3 شب
وارش
افق بال فرشتگان
27 اسفند - 13 فروردین

تور کیش 2 و 3 اسفند 98
3 شب
تابان
آرشین پرواز
2 اسفند - 6 فروردین

تور کیش اسفند 98
2 شب
زاگرس
پرواز ایرانیان
10 اسفند - 12 اسفند

تور کیش نوروز 99
3 شب
کاسپین
وقت سفر
29 اسفند - 7 فروردین

تور کیش 3 اسفند 98
4 شب
سپهران
همیشه سفر
3 اسفند - 7 اسفند

تور کیش 8 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
ندا پرواز
8 اسفند - 11 اسفند

تور کیش 1 و 2 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
ندا پرواز
1 اسفند - 5 اسفند

تور کیش ویژه نوروز 99
3 شب
کاسپین
آرشین پرواز
6 فروردین - 13 فروردین

تور کیش ویژه نوروز 99
4 شب
کاسپین
آرشین پرواز
29 اسفند - 8 فروردین