هزینه اقامت در پاتایا

تایلند که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان می باشد، سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جذب می کند، از جمله جاذبه های تور تایلند، شهر های ساحلی آن همچون پاتایا، پوکت، کرابی و جزیره ساموئی می باشد. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم هزینه اقامت در پاتایا، یکی از شهر های ساحلی تایلند را برای گردشگران مورد بررسی قرار دهیم. به طور کلی تایلند کشور ارزانی برای سفر به شمار می رود و  هزینه های سفر به این کشور خیلی گران نخواهد بود که هزینه سفر و هزینه اقامت در پاتایا نیز از این قاعده مستثنی نیست. با همراه باشید تا به طور دقیق تر از هزینه اقامت در پاتایا مطلع گردید. اقامت در پاتایا به روش های مختلفی ممکن است که در این قسمت هر یک را نام برده و هزینه های آن را به طور تقریبی بیان می کنیم.
اقامت در هاستل یا خوابگاه های پاتایا
هاستل هایی در این شهر برای اقامت گزیدن در نظر گرفته شده است، که نسبت به هتل آپارتمان ها و به طبع هتل های این شهر ارزان تر بوده و مناسب برای افراد کم بودجه می باشد. به طور متوسط قیمت یک شب اقامت در هاستل های اشتراکی شهر پاتایا چیزی حدود 285 تا 375 بات تایلند هزینه در بر دارد. همچنین در هاستل ها امکان اقامت در اتاق های خصوصی که ظرفیت دو نفره دارند، هم وجود دارد که در صورت اقامت یک شبه در این اتاق ها، گردشگران تور پاتایا باید مبلغی حدود 450 الی 960 بات تایلند بپردازید. گفتنی است که اتاق های خصوصی هاستل ها دارایWi-Fi  رایگان می باشد.
اقامت در هتل های پاتایا
همان طور که پیش از این اشاره کردیم، هتل های پاتایا نسبتا ارزان بوده و در صورتی که در هتل هایی که از ساحل دور تر هستند، اقامت کنید هزینه کم تری را نیز متحمل خواهید شد. متوسط قیمت اقامت در هتل های پاتایا بسته به درجه هتل از 1 تا 5 ستاره، برای اقامت یک شب و یک نفر، چیزی حدود 135000 تومان تا 1840000 تومان می باشد. امیدواریم که اطلاعات ذکر شده در این مقاله برای گردشگران تور پاتایا مفید واقع شده باشد.

نظرات مردم درباره هزینه اقامت در پاتایا

رادین 26 دی 97
2
این هاستل ها خیلی خوبن برای اقامت. اگه تعداد زیاد باشه که یهدونه همه باهم بگیرن که غریبم نباشه و همه خودی باشن یه جا، قشنگ میشه هزینه اقامت در پاتایا رو به طرز محسوسی کاهش داد
درج نظر