بهترین فصل سفر به آفریقا

قاره آفریقا سومین قاره بزرگ جهان بعد از آسیا و آمریکا می باشد. این قاره پهناور از 54 کشور مستقل تشکیل شده که در بین دیگر قاره ها از بیشترین تعداد کشور برخوردار است. در ادامه اطلاعات مختصری درباره تعدادی از کشور های آفریقا در اختیارتان می گذاریم و بهترین فصل سفر به آفریقا را برای هر کدام به اختصار بیان می کنیم. بهترین کشور های آفریقا برای سفر به این قاره تونس، مراکش، کنیا و آفریقای جنوبی هستند. با ما همراه باشید تا به شرح شرایط هر کدام از این کشور ها، بپردازیم.
تونس
کشور تونس که شگفت انگیز ترین کشور قاره آفریقا است، به طور کلی در بخش های مرکزی و جنوبی  اقلیم آب و هوایی گرمسیری و خشک دارد، اما در سواحل دریای مدیترانه آب و هوای معتدل و مرطوبی را شاهدیم. قسمت های مرکزی این کشور بیابان و قسمت های جنوبی عمدتا از شنزار تشکیل شده است. با توجه به این اطلاعات در میابیم که اگر قصد سفر به کشور تونس را دارید، بهترین فصل سفر به این کشور ماه های گرم سال به خصوص شهریور ماه و به طور کلی فصل تابستان می باشد.
مراکش
کشور مراکش که بخش بسیاری از آن را سواحل دریای مدیترانه تشکیل می دهد در اکثر روز های سال دارای آب و هوای معتدل است، اما پاییز و بهار نسبت به دیگر فصل ها شرایط آب و هوایی بهتری داشته و برای رفتن به کشور مراکش می توان این فصل ها را بهترین فصل سفر به آفریقا قلمداد کرد. با این حال اگر شما از علاقه مندان به اسکی روی برف هستید، زمستان نیز فصلی مناسب برای سفر به این کشور محسوب می شود.
کنیا
کنیا به طور کلی دارای آب و هوای معتدل است که اگر قصد سفر به این کشور را دارید همه روز های سال برای تور آفریقا مناسب می باشد.
آفریقای جنوبی
آفریقای جنوبی دارای شهر های متعدد و توریستی است که هر چهار فصل را به بهترین فصل سفر به آفریقا تبدیل کرده است و بستگی به سلیقه شما دارد که دوست دارید در سفرتان از چه جاذبه های گردشگری بهره مند شوید.
گزارش مشکل
درج نظر