کشور استرالیا

کشور استرالیا، کشوری زیبا است که هیچ مرز خاکی ای با بقیه کشورهای دنیا ندارد و سمت غرب و شرق و همچنین شمال و جنوب آن را چندین اقیانوس، خلیج و دریا در بر گرفته است. کشور استرالیا پر از جاذبه های گردشگری گوناکون و همچنین مکان های دیدنی فراوانی میباشد. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد این کشور زیبا در اختیار شما قرار دهیم. 
مختصری از تاریخ استرالیا
تاریخ کشور استرالیا، در واقع بومیان این کشور هستند که بین چهل تا هفتاد سال پیش به سرزمین های استرالیا آمده اند و بنا بر اسناد، اولین اروپایی که به این کشور پا گذاشته است، شخصی به نام ویلم جانسون بود. این شخص، اهل کشور هلند بوده و در سال 1606 به استرالیا پا گذاشت. 
اطلاعات کلی در سفر به سیدنی
قابل توجه گردشگران تور استرالیا اختلاف ساعت کشور استرالیا با تهران 7 ساعت و 30 دقیقه می باشد و این بدین معناست که ساعت این کشور از کشور ما جلوتر است. زبان مردم استرالیا، انگلیسی است و همچنین واحد پول این کشور، دلار استرالیا میباشد. 
آب و هوای استرالیا
آب و هوای سیدنی یکی از شهرهای زیبای استرالیا، از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. اما اگر بخواهیم درباره شهر توریستی سیدنی برای گردشگران تور استرالیا، صبحت کنیم، باید بگوییم که این شهر تابستان های گرم و کاملا مطلوبی دارد. اما این گرما، همراه با رطوبت است و این موضوع می تواند آزار دهنده باشد. فصل زمستان در کشور استرالیا زیاد برفی نیست و حتی برف در سیدنی، مثل عنصری نایاب می باشد. بنابراین می توان گفت بهترین زمان سفر به کشو استرالیا فصل تابستان یعنی ماه اکتبر تا ماه آوریل است. در ماه های می تا سپتامبر، گشت وگذار در این شهر، به پایین ترین حد خود می رسد. 
جاذبه های گردشگری در استرالیا 
اگرچه پایتخت کشور استرالیا، کانبرا است اما شهر مهم و توریستی آن سیدنی محسوب می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی جاذبه های مهم گردشگری سیدنی بپردازیم :
باغ سلطنتی بوتانیک : یکی از بخش های مهم سفر به کشور استرالیا و همچنین شهر سیدنی، استفاده از محیط سرسبز و پر دار و درخت، باغ سلطنتی بوتانیک است. 
ساحل مانلی : یکی از مشهورترین سواحل سیدنی، ساحل مانلی است که دیدن آن از بایدهای سفر به استرالیا و همچنین شهر سیدنی می باشد.
 
درج نظر