بهترین زمان سفر به باکو

باکو بزرگترین شهر، بندر و همچنین پایتخت جمهوری آذربایجان به شمار می رود. این کشور به دلیل ذخایر ارزشمند نفتی اهمیت بسیاری دارد. برای اینکه اطلاعات بیشتری از بهترین زمان سفر به باکو کسب کنید، با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد این شهر در اختیارتان قرار دهیم. 
از آنجایی که شهر باکو در گذشته بخشی از ایران بوده است، امروزه گردشگران تور باکو با سفر به این کشور، احساس غریبی چندانی نخواهند کرد و به راحتی میتوانند رگه های عمیقی از فرهنگ ایرانی را در این شهر پیدا کنند.
آب و هوا
میانگین دما در شهر باکو مطابق با، میانگین دمای کل خشکی زمین است. تابستان های گرم و مرطوب و همچنین زمستان های خنک، نمناک و شادی بخش از خصوصیت های آب و هوایی این ناحیه محسوب می شود و همچنین بهترین زمان سفر به باکو نیز تابستان به حساب می آید. 
هزینه های مرسوم
برای اینکه یک سفر ارزان و با کیفیت داشته باشید، پیشنهاد می شود از هاستل ها (خوابگاه) استفاده کنید که قیمت آنها بستگی به کیفیت اتاق ها دارد. در صورتی که تمایل به استفاده از هتل را دارید، پیشنهاد میشود از هتل های سه ستاره استفاده کنید. 
متوسط قیمت مواد غذایی
بهترین فصل مسافرت برای گردشگران تور باکو، زمانی است که گردشگر کمتری به این کشور زیبا سفر می کند. شما در این فصل می توانید با آرامش و همچنین با راحتی تمام، به این شهر زیبا قدم بگذارید و پیاده روی کرده و در پایان از رستوران های ارزان این شهر نیز استفاده کنید. 
حمل و نقل 
شما میتوانید در سفری که به شهر زیبای باکو دارید، از مترو برای حمل و نقل عمومی استفاده کنید، چون قیمت بسیار مناسبی دارد. گردشگران تور باکو نگران حمل و نقل نباشند زیرا جلوی درب هر مجموعه تجاری تاکسی هایی است که شما را به سوی مقصد های مورد نظرتان راهنمایی میکنند. اگر به شهر باکو سفر میکنید پیشنهاد میکنیم حتما از جاذبه های گردشگری آن مانند قلعه دختر، موزه تاریخ باکو، بلوار ساحلی باکو، قصر شیروان شاه، پارک مفاخر، مرکز فرهنگی حیدرعلی اف، میدان فانتین، موزه فرش آذربایجان، برج های شعله و همچنین شهر قدیم باکو دیدن فرمایید. 
 
 
گزارش مشکل
درج نظر