امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ابوظبی امارات

ابوظبی امارات

اگر میخواهید با فرهنگ اهالی مناطق اطراف خلیج فارس آشنا شوید، سفر به ابوظبی امارات یکی از بهترین سفرهای ممکن است. تاریخ و سبک زندگی مردم امارات را می توانید در موزه های این شهر، نمایشگاه ها و غذاهای آن ببینید. برای لذت بردن از زیبایی های ابوظبی لازم نیست مثل یه شیخ پولدار باشید، شما با گشت و گذار در اسکله ها، سواحل عمومی و همچنین بازارچه های قدیمی میتوانید از یه سفر زیبا با ما در لحظه آخر همراه شوید. 
اختلاف ساعت ابوظبی با تهران نیم ساعت است و زبان رسمی مردم ابوظبی عربی است و واحد پول این کشور درهم است. 
وضعیت آب و هوا
ابوظبی امارات آب و هوای خشک و بیابانی دارد. در تمام طول سال، آسمان صاف و آفتابی است. ماه های ژوئن تا سپتامبر گرمترین ماهای سال است و رطوبت به بیشترین مقدار خود می رسد.
بهترین زمان برای سفر
بهترین زمان برای سفر به ابوظبی امارات از آوریل تا می است. فصل های بهار و پاییز آب و هوای ملایم تری دارد، جمعیت گردشگران هم کمتر است و همچنین نرخ هتل ها در این فصل ها کمتر است. اگر می خواهید با بهترین آب و هوا در ابوظبی روبرو شوید، فصل زمستان را برای سفر به دبی انتخاب کنید، یعنی از دسامبر تا مارس بهترین زمان برای سفر است. البته این مدت، بیشترین زمان مسافرت برای گردشگران تور ابوظبی است. 
هزینه های سفر به ابوظبی
هزینه اقامت در هتل های ارزان از250 تا 450 درهم است و همچنین می توانید از غذاهای خیابانی مثل کاری با سبزیجات، برای پرداخت هزینه کم استفاده کنید. همچنین هزینه اقامت در هتل های لوکس و پنج ستاره از هزار درهم به بالا است. 
صرفه جویی در هزینه ها
ابوظبی امارات روز به روز در حال پیشرفت است و به یک شهر گردشگری لوکس تبدیل شده است. در این شهر کوچک و زیبا جاذبه های گردشگری فراوانی یافت میشود، بنابراین اگر به قیمت های بالا برخوردین، نا امید نشوید و با رعایت نکاتی می توانید هزینه های سفر خود را کم کنید.
جاذبه های گردشگری ابوظبی
ابوظبی امارات دارای اماکن گردشگری بسیاری است که به گردشگران تور ابوظبی پیشنهاد می شود حتما از این جاذبه ها دیدن کنند. از جمله مهم ترین جاذبه های ابوظبی، مسجد بزرگ شیخ زاید، تورهای قایق سواری در جنگل ساحلی مانگرو، دنیای فراری، تور های قایق سواری، جزیره یاس، باغ وحش امارات و غیره است. 
 
درج نظر