نکات مهم برای سفر به آنتالیا

زمانی که می خواهید به یک مقصد برای اولین بار سفر کنید هزاران سوال از قبیل جاذبه های دیدنی ، آداب و رسوم ، چگونگی برخورد ساکنین با توریست ها ، نوع غذا ها و دیگر مسائل ذهنتان را درگیر و باعث دلهره می شود به همین دلیل می خواهیم گردشگرانی که قصد سفر به آنتالیا را دارند با نکات مهم برای سفر به آنتالیا بیش تر آشنا کنیم.

 
1. یکی از اولین نکات مهم برای سفر به آنتالیا باهوش بودن مسافران می باشد ، در برخورد با مردمان ترکیه هوشمندانه رفتار کنید به دلیل این که مهمان نوازی و خونگرمی مردمان ترک زبان زد عام است و  به طوری که که بعضی از آن ها شما را برای صرف نوشیدنی و غذا دعوت خواهند کرد. اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید در برخورد با یک سری مردان چرب زبان در این شهر می باشد که با خوشرویی شما را فریب و از طریق شما پول بیش تری را در می آورند در برخورد با این جور افراد همه ی شرایط را عاقلانه در نظر بگبرید.
 
2. یکی دیگر از نکته های مهم برای سفر به آنتالیا همراه داشتن پول نقد در طول سفرتان می باشد. در سفر به آنتالیا هم لیر و دلار و حتی در مواقعی یورو استفاده می شود پس قبل از سفرتان دلار و یا لیر را تهیه نمایید تا وقت خودتان را با ایستادن در صف های طولانی از دست ندهید.نکته ی مهم که اگر کارت اعتباری نداردید در همه ی موارد پول نقد همراهتان داشته باشید.
 
3. در تور آنتالیا فرهنگی از شرق و غرب حکم فرماست به همین سبب هم می توانید با حجاب کامل و بدون حجاب در جامعه حضور پیدا کنید.اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تا پوشش متوسطی را انتخاب نمایید تا از هر نوع دغدغه ای دور باشید.بافت سنتی آنتالیا هنوز هم به رعایت حجاب اهمیت زیادی می دهند پس بهتر است برای حضور در این مناطق حجاب خود را رعایت فرمایید تا باعث ناراحتی این نوع افراد نشوید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره نکات مهم برای سفر به آنتالیا

رعنا توکلی 14 آبان 96
2
نکات مهم برای سفر به آنتالیاواقعا خوب و مفید بود ممنون از سایت خوبتون
شیما افشار 14 آبان 96
0
تمامی نکات مهم برای سفر به آنتالیا در سفر به آنتالیا تمام و کمال به درد می خوره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما