مراکز خرید آنتالیا

در این قسمت می خواهیم گردشگران تور آنتالیا را با یکی از بهترین راهنمای گردشگری لحظه آخر در قالب مراکز خرید آنتالیا بیش تر آشنا کنیم تا بدون اتلاف وقت بتوانید به بهترین مراکز خرید این شهر ساحلی زیبا سری بزنید.

1)  مرکز خرید تانساش :مرکز خرید تانساش به دلیل فروشگاه های مواد غذایی که دارد بیش تر شهرت دارد که در این قسمت انواع مواد غذایی مدرن و سنتی ترکیه به مشتریان عرضه می گردد ، مسافران عزیز اگر به ادویه و طعم غذا های ترکیه علاقه دارند می توانند در این فروشگاه همه ی آن ها تهیه کنند.مرکز خرید تانساش یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا به شمار می رود که دو طبقه می باشد که طبقه اول آن فروشگاه مواد غذایی و طبقه دوم آن انواع لباس ها و پوشاک به روز با برند های معتبر ترکی و بین المللی را به مشتریان خود عرضه می کنند.
2) آنتالیم پریمیوم مال : اگر در خرید کردن قیمت برایتان مهم نیست و فقط کیفیت و زیبایی وسایل و پوشاک برایتان مهم است می توانید به یکی از مراکز خرید آنتالیا به نام آنتالیم پریمیوم مال واقع در آلانیا آنتالیا بروید. این مرکز خرید از گران قیمت ترین مراکز خرید موجود در آنتالیا می باشد که دارای انواع لباس و پوشاک با برندهای معتبر و روز دنیا برای گردشگران تور آنتالیا می باشد. اما به صورت کلی می توان گفت که متشکل از بیش از صد برند برتر پوشاک ترکی و بین المللی بوده که در کنار یکدیگر مشغول به کار اند و با کیفیتی واقعی و قیمتی مناسب با کیفیت ، کالا های خود را به مردم عرضه می نمایند. در آنتالیم پریمیوم مال فروشگاه های برند بسیاری محصولات با کیفیت خود را ارائه می کنند.
3)  مرکز خرید سینارهالی : مرکز خرید سینارهالی یکی از بی نظیر ترین مراکز خرید آنتالیا به شمار می رود که ترکیبی از صنایع دستی ، موسیقی کلاسیک و مهمان نوازی مردمان ترکیه می باشد که با بازدید از این مجموعه آثار هنری زیبایی را بازدید کنید.
مرکز خرید سینارهالی در شهرستان آناتولی از کایسری در سال 1935 توسط آقای هیرولا بنا گردید که با عشق به قالی بافی و ایجاد آثار هنری فوق العاده از پدر به پسر رسید که تمامی فعالیت های آنان توسط نمایندگان نسل دوم برادران حسن و محمد و سلسله پاراچنار اداره می گردد.
4) مرکز خرید اراستا : مرکز خرید اراستا به دلیل طراحی و نوع معماری بی نظیری و در محوطه ای که ساخته شده است شهرت دارد و همچین منحصر به فرد ترین ویژه گی این مرکز خرید ، بزرگ ترین باغ طبیعی  و عمودی ترکیه را در خود جای داده است.
مرکز خرید اراستا در فضایی 40.000 متر مربعی با طراحی فوق العاده جذاب ساخته شده است که در طراحی آن به تمامی جزئیات توجه شده به صورتی که در این مرکز خرید گردشگران می توانند علاوه بر خرید روز مهیج و سرگرم کننده ای را برای خود و همراهانشان به وجود آورند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مراکز خرید آنتالیا

شهره 7 آبان 96
3
ممنون از اینکه در مورد مراکز خرید آنتالیا مطلب گذاشتنید
یلدا 7 آبان 96
1
مراکز خرید آنتالیا یکی از بهترین هاست برای خرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما