هزینه های سفر به گوا

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 1023

امروزه سواحل زیبای گوا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان مردم می باشد که با فرهنگ منحصر به فرد پرتغالی و هندی بسیاری از گردشگران را شیفته ی خود کرده است.از آن جا که سفر به گوا در چندین سال اخیر افزایش یافته می خواهیم شما را با یک سری هزینه های سفر با تور گوا بیش تر آشنا کنیم.

1) هزینه ی حمل و نقل در گوا : اگر چه گوا سیستم های حمل و نقل پیشرفته ای ندارد اما برای سفر به اطراف آن کاملا راحت خواهید بود زیرا شبکه ی جاده ای گسترده ی آن از طریق ماشین شما را بیش تر نقاط ایالت خواهد رساند.در ادامه کرایه انواع وسیله نقلیه را شرح خواهیم داد :
تاکسی از ایستگاه قطار تا سواحل : 500 تا 1000 روپیه
 تاکسی از فرودگاه تا سواحل محبوب گوا : 1.200 تا 1.300 روپیه
اتوبوس های عمومی : 8 تا 20 روپیه
جا به جایی 3 کیلومتری با کالسکه : 60 تا 120 روپیه
اجاره ی موتور سواری روزی : 200 تا 300 روپیه
 
2) هزینه ی اقامت در هاستل های گوا : یکی از هزینه های سفر به گوا نوع اقامت شما می باشد.هاستل ها پیشنهاد خوب و ویژه ای برای افرادیست که محدودیت بودجه دارند.هزینه ی اقامت در هاستل ها در اتاق های مشترک بین 100 الی 200 روپیه و همچنین اتاق های خصوصی دو تخته بین 300 الی 900 روپیه هزینه دارد.
 
3) متوسط قیمت غذایی گوا : یکی دیگر از هزینه های سفر به گوا میل کردن غذا در طول سفرتان می باشد که خوشبختانه غذا و نوشیدنی در گوا با کیفیت و قیمت های خوب و مطلوبی دارد همچنین با ذائقه ایرانی ها هم جور در می آید.
وعده صبحانه : وعده صبحانه را بیش تر هتل هایی که در آن اقامت دارید سرو می گردد اما اگ می خواهید بیرون صبحانتان را میل کنید می توانید در کافه ها و غذا فروشی ها تهیه نمایید که بین 100 الی 180 روپیه هزینه دارد.
وعده نهار : از آن جایی که گا شهر های مختلفی دارد نمی توان نرخ ثابتی را در این مورد ارائه کرد اما در کلبه های ساحلی می توانید غذا هایی خوب و ارزونی با قیمت 150 تا 250 روپیه تهیه نمایید.
وعده شام : وعده های شام همانند وعده ی نهار می باشد که هم می توانید کلبه های ساحلی و همچنین رستوران های مختلف و همچنین از رستوران های خیابانی غذا تهیه نمایید و یا اگر تمایل داشته باشید می توانید مواد غذایی مورد نظر خودتان را تهیه و خودتان آشپزی کنید.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.5 از 5 | از 114 کاربران به هزینه های سفر به گوا