Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به تور شیراز با قطار

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

درباره تور شیراز با قطار

شیراز یکی از برگترین شهرهای ایران و دارای بیشترین جاذبه های گردشگری است که اغلب توریست های بسیاری را از سراسر ایران و جهان به خود جذب می کند. شهر شیراز با زیرساخت های تاریخی و طبیعی چندین هزارساله خود مثل تخت جمشید همواره یکی از بهترین مقاصد برای مسافرت های دسته‌جمعی به‌ شمار می رود.
یکی از راه های سفر زمینی به شیراز، استفاده از وسیله نقلیه عمومی قطار است. البته این سفر می تواند با اتوبوس و یا وسیله نقلیه خودتان نیز انجام شود. ولی قطعا به دلیل طولانی بودن مسیر، خستگی زیاد و عدم امکانات بهداشتی و غذایی ترجیح افراد، تور شیراز با قطار است. لازم به ذکر است که مسافت بین تهران تا شیراز حدود 950 کیلومتر است و از لحاظ زمانی حدود 12 ساعت با قطار برآورد شده است. 

تور شیراز با قطار

قطارهای شیراز

از جمله قطارهای مسافرتی را که از راه اهن شیراز به راه اهن های شهرهای دیگر در تردد هستند، می توان به  قطار سریر، قطار نور، قطار فدک تهران شیراز را نام برد که جزو بهترین قطارها از لحاظ سرعت و امکانات رفاهی هستند.

تور شیراز با قطار از کدام شهرها برگزار می گردد؟

در حقیقت باید گفت از هر شهری که ایستگاه راه‌ آهن داشته باشد شما این امکان را دارید که تور قطاری شیراز را تهیه نمایید. رزرو تور شیراز با قطار از ایستگاه راه آهن تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و .... امکان پذیر است.

ایستگاه راه آهن شیراز

پروسه ساخت این ایستگاه در سال 1388 آغاز و در سال 1390 به بهره برداری کامل رسید. ایستگاه راه آهن شیراز واقع در جاده شیراز-سپیدان، بزرگراه شیراز است. رفت و آمد مسافران به آن‌جا به راحتی و با استفاده از وسایل نقلیه  شخصی، تاکسی و اتوبوس‌ها امکان‌پذیر است. ایستگاه نزدیک به مجتمع خلیج فارس و شهرک گلستان شمالی فرار دارد.

همچنین ایستگاه راه آهن شیراز دارای 23 ایستگاه در طول مسیر خود می‌باشد که 13 ایستگاه آن فعال و 10 ایستگاه دیگر بسته می باشند. قطار از مسیر راه‌آهن فارس دارای سرعت ۱۲۰، 140 و 100 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.  این ایستگاه جزو ایستگاه های پایانه ای می باشد.

مزایای خرید تور زمینی شیراز با قطار

دلایل انتخاب پکیج مسافرتی تور شیراز با قطار برای افراد می تواند جنبه شخصی باشد ولی از موارد قابل توجهی که می توان به آن اشاره کرد، بحث امنیت روانی بیشتری است که به مسافران می دهد. اغلب مسافرت زمینی به کسانی پیشنهاد می شود که می خواهند به صورت خانوادگی و با فرزندان خود به سفر بروند و راحتی و دسترسی به تمام اعضای خانواده برایشان اهمیت قابل توجهی دارد.
همان طور که در بالاتر به آن اشاره شد امکانات رفاهی قطارها نیز می تواند دلیل مقبولی برای مسافرانی باشد که می خواهند ضمن لذت بردن از تماشای مسیر و گپ وگفت با همسفرهایشان، از غذای لذیذ داخل قطارها بهره ببرند و به سرویس های بهداشتی سریعا دسترسی داشته باشند.
علاوه بر این ها، عموما مزیت اصلی تور شیراز با قطار قیمت آن است که عموما ارزان تر از تور هوایی شیراز است و این سفر را برای مسافران مقرون به صرفه تر می کند. آن ها می توانند از سایر تورهای داخل شهری شیراز استفاده کنند و یا مابقی پول خود را برای مسافرت های بعدی شان ذخیره کنند.

قیمت تور شیراز با قطار لحظه آخر

قیمت شیراز با قطار طبیعتا نسبت به قیمت تور شیراز با هواپیما ارزان تر است ولی اگر در انتخاب سایت رزرو کننده دقت کافی نداشته باشید این ارزانی تبدیل به تجربه ای تلخ خواهد شد. شما نیاز به مشورت با کارشناسان متخصص و آنلاین دارید تا بتوانید بهترین قطار را برای نیازتان انتخاب کنید. رزرو کوپه دربست مناسب برای خانواده و فرزندان شما می باشد یا کوپه های مختلط که شما را با بقیه مسافرین آشنا کند؟ شما می توانید با خیالی آسوده قیمت تور شیراز با قطار را از سایت مرجع تور لحظه آخری lahzeakhar.com مشاهده و رزرو خود را نهایی کنید. 

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است