Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 150 کاربران به تور شیراز از رشت

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صفحه تور شیراز از رشت لیستی از متنوع ترین و به روزترین تورهای رشت به شیراز، آژانس های مسافرتی معتبر و ایرلاین های مختلف در اختیار شما کاربران گرامی سایت لحظه آخر قرار گرفته است. لازم به ذکر است که بدانید کارشناسان ما مدام قیمت ها را چک می کنند تا قیمتی واقعی به شما نمایش داده شود بدین ترتیب پس از انجام بررسی های لازم می توانید با آژانس مسافرتی مربوطه تماس حاصل نمایید و نسبت به خرید تور مورد نظر خود اقدام نمایید.

تور شیراز از رشت

تور شیراز از رشت هوایی

به دلیل اینکه بلیط هواپیما شیراز رشت دو روز در هفته در دسترس می باشد، تور هوایی شیراز رشت همه روزه انجام نمی شود. در واقع شما امکان رزرو تور برای یک شب اقامت با بلیط رفت و برگشت با هواپیما را نخواهید داشت. قیمت تور هوایی رشت به شیراز به دلیل کم بودن مدت زمان مسافرت بالاتر از تور شیراز از رشت با قطار است. 

تور زمینی شیراز در رشت

معمولا رزرو این تور به دو شکل با اتوبوس و قطار انجام می شود و قیمت این تورها با توجه به vip و سرعت آن ها متغیر است.

تور شیراز از رشت با قطار:

 زیبایی مسیر رشت تا شیراز یک دلیل لذت بخش برای انتخاب تور شیراز با قطار است. مطمئنا لذت تماشای طلوع وغروب آفتاب، پوشش های گوناگون گیاهی در دشت های وسیع از پنجره های قطار یک خاطره دل انگیز را برای شما مسافرین رشتی به ارمغان می آورد. قیمت تور شیراز با قطار بر اساس مواردی همچون نوع قطار، امکانات ارائه شده در قطار و همچنین سرویس دهی آن تعیین می شود. هر چه خدمات و امکانات ارائه شده در قطار شیراز بیشتر باشد، طبیعتا قیمت بلیط قطار شیراز نیز گران‌تر خواهد شد.

تور رشت به شیراز با اتوبوس:

برای خرید تور شیراز از مبدا رشت با اتوبوس شما می‌توانید با مراجعه به همین صفحه و با توجه به اولویت خود (ساعت حرکت، شرکت مسافربری، قیمت بلیط اتوبوس رشت شیراز و...) آژانس ارائه دهنده خود را انتخاب و مناسب‌ترین بلیط اتوبوس را برای خود خریداری کنید.

قیمت تورهای هوایی شیراز از مبدا رشت

طولانی بودن مسیر بین رشت تا شیراز یکی از مهم ترین عللی است که سبب شده معمولا تور شیراز هوایی با استقبال زیادی همراه باشد چرا که در ایام پر سفر سال که معمولا در ۶ ماهه اول است به دلیل گرمی هوا افراد تمایل دارند مدت کمتری را در راه باشند و بیشتر زمان سفر خود را در مقصد بگذرانند. البته زیبا بودن مسیر رشت تا شیراز از عمده دلایلی است که تور شیراز با قطار نیز هواداران خاص خود را داشته باشد. لازم به ذکر است که قیمت انواع تور های عنوان شده کاملا متفاوت است، حتی می توانید از مزایا تور شیراز لوکس نیز استفاده نموده و سفر راحت و بی دغدغه ای را به هر دو شکل زمینی و هوایی تجربه نمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است