Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 169 کاربران به تور مورمانسک

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور مورمانسک و تجربه بی‌نظیر مشاهده شفق قطبی؛ سفری یونیک به منظومه شفق قطبی (اورورا)، یک تجربه فراموش‌نشدنی در کشور روسیه است. این پدیده هیجان‌انگیز و شگفت‌انگیز در منطقه شمالی شبه جزیره کولا (کولا پنینسولا) قابل مشاهده است. مورمانسک، یک شهر بندر کوچک در روسیه، برای گردشگرانی که به دنبال تماشای شفق قطبی در این کشور هستند، مقصدی ایده‌آل است. در اطراف شهر مورمانسک، هنگامی که کمی از شهر دور می‌شوید و آلودگی نوری کمتر می‌شود، امکان مشاهده این پدیده رویایی وجود دارد؛ رقص نورهای رنگارنگ در آسمان شب! در ادامه، درباره روند اتفاق افتادن شفق قطبی توضیح می‌دهیم و زمان مناسب برای تماشای آن را بررسی می‌کنیم. همچنین بهترین مکان برای تماشای شفق قطبی کدام است و آیا شفق قطبی در مورمانسک روسیه قابل رویت است؟

تور مورمانسک

به کدام شهر روسیه سفر می‌کنید؟

تور شفق قطبی روسیه

سفری نو به شگفتی‌های شفق قطبی، که تاکنون فقط در برنامه‌های مستند آن را مشاهده کرده‌اید، منتظر شماست. با سفر به منطقه شفق قطبی، به شگفتی‌هایی از طبیعت خواهید رفت که تا به حال فقط در تخیل‌ها مورد تصور قرار می‌گرفت. اکنون این تخیل به واقعیت نزدیک شده است، در همان روسیه، در همان نزدیکی که نیاز به یک انتخاب دارد. برای سفر به این عجایب طبیعت، نیاز به اطلاعات کاملی دارید که در این قسمت به طور جامع برای شما توضیح داده‌ایم.

بهترین زمان برای خرید تور مورمانسک [شفق قطبی]

برای تجربه شفق قطبی، اهمیت بسیاری دارد که آسمان صاف و بدون ابر باشد. همچنین باید از شهر به اندازه‌ای فاصله بگیرید که آلودگی نوری شهر تماشای شفق قطبی را نخواهد مختل کرد. شفق قطبی در شب‌ها قابل رویت است و در مناطق قطبی جغرافیایی دیده می‌شود. بهترین زمان برای تماشای شفق قطبی از میانه سپتامبر تا میانه آوریل است و معمولا این نورهای رنگارنگ در فضا از ساعت 8 شب تا حدود 2 بامداد دیده می‌شوند. به دلیل اینکه این پدیده به مدت طولانی ادامه نمی‌یابد و پیش‌بینی آب و هوا قبل از آن امکان‌پذیر نیست، اگر قصد سفر به منطقه شفق قطبی را دارید، بهتر است بیش از یک یا دو شب در این شهر اقامت داشته باشید.

بهترین زمان برای خرید تور مورمانسک

قیمت تور مورمانسک

قیمت تور مورمانسک بستگی به عوامل مختلفی دارد که باید در نظر گرفته شوند. این عوامل شامل هزینه بلیط هواپیما، هزینه رزرو هتل، مدت زمان تور و فصل سفر می‌شوند. هزینه بلیط هواپیما به مقصد مورمانسک توسط شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی متفاوت است. همچنین هزینه رزرو هتل در این شهر نیز متغیر است و بسته به سطح رفاه و خدمات ارائه شده تفاوت می‌کند. مدت زمان تور نیز مهم است؛ زیرا با توجه به تعداد روزهای اقامت، قیمت تور مورمانسک تغییر می‌کند. همچنین فصل سفر به این منطقه نیز بر قیمت تور تأثیرگذار است؛ زیرا در فصل‌های مختلف سال، قیمت‌ها متغیر می‌شوند. بنابراین برای داشتن اطلاعات دقیق و به‌روز درباره قیمت تور روسیه مورمانسک به پکیج‌های ارائه شده در ابتدا صفحه توجه کنید.

قیمت تور مورمانسک

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است