تور مشهد نوروز

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.6 از 5 | از 100 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تاثیر ده میلیون مسافر بر قیمت تور مشهد نوروز!

ده میلیون مسافران سالانه محکم‌ترین دلیل برای افزایش قیمت دو برابری تور مشهد نوروز 1403 نسبت به ماه‌های دیگر سال است! در این ایام مسافران زیادی از تمامی شهرهای ایران خودشان را به مشهد می‌رسانند و به همین دلیل هم ظرفیت پروازها، قطارها و هتل‌ها خیلی زود پر می‌شوند. به طبع ظرفیت‌های باقی‌مانده نیز با قیمتی بسیار بالاتر نسبت به ماه‌های قبل یعنی اسفند و بهمن به مسافران ارائه می‌شود. با این وجود امکان کنترل کردن هزینه‌های سفر به مشهد در تعطیلات نوروز وجود دارد. اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟

رزرو به موقع تور مشهد نوروز 1403 برای کنترل هزینه‌ها

هرچقدر که به روزهای پایانی سال نزدیک شویم، امکان رزرو تور مشهد عید با قیمت مناسب کم‌تر می‌شود؛ زیرا تقریبا ظرفیت اکثر پکیج‌های مسافرتی عید از یک هفته مانده به شروع فروردین به اتمام رسیده است. در این شرایط قیمت تور مشهد نوروز 1403 افزایش چشمگیری پیدا می‌کند. اما در صورتی که حداقل از دو الی سه هفته قبل از شروع سال جدید پکیج مدنظرتان را رزرو کرده باشید، امکان جلوگیری از افزایش هزینه‌های سفرتان وجود دارد.

با رزرو تور 10 روزه نگران روزه‌هایتان نباشید!

تعطیلات نوروز 1403 و ایام ماه مبارک رمضان در یک زمان قرار گرفته‌اند. به همین دلیل هم در صورت رزرو تور مشهد نوروز به مدت دو یا سه شب شرایط روزه گرفتن را نخواهید داشت. پس آژانس‌های مسافرتی در سایت لحظه آخر تورهای 10 روزه را به شما پیشنهاد می‌کنند تا امکان روزه گرفتن داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که هزینه‌های چنین پکیج‌هایی بسیار بالا است. به همین علت هم پیشنهاد ما برای کاهش هزینه‌ی این تور، رزرو آن پس از تعطیلات نوروز می‌باشد. البته در صورتی که قطار یا اتوبوس را به عنوان وسیله‌ی حمل و نقل انتخاب کنید نیز هزینه‌های‌ان تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

تور نوروزی مشهد با قطار؛ دست نیافتی از اوایل اسفند

ظرفیت قطارها نسبت به پروازها کم‌تر است. به همین دلیل هم تقریبا با پایان هفته‌ی اول اسفند، امکان رزرو تور نوروزی مشهد از تهران با قطار وجود ندارد. به طبع مسافران شهرهای اهواز، شیراز و تبریز نیز امکان پیدا کردن ظرفیت خالی قطارها را از این زمان به بعد، پیدا نمی‌کنند. به همین دلیل هم باید تور مشهد نوروز را با قطار تا قبل از پایان هفته‌ی اول اسفند رزرو کرده باشید.

تور مشهد نوروز با هواپیما؛ گران اما کم دردسر

تعداد پروازهای مشهد نسبت به قطارها به مقصد این شهر بیشتر است. تقریبا از همه‌ی شهرهایی که فرودگاه دارند، پرواز به مشهد برگزار می‌شود. پروازها از تهران، تبریز، شیراز و برخی از شهرها تقریبا هر روزه و از سایر شهرها دو یا سه روز هفته می‌باشد. با این وجود به دلیل افزایش ظرفیت پروازهای عید از همه‌ی شهرها، برای رزرو تور مشهد هوایی دردسر کم‌تری خواهید داشت. البته باید در نظر داشته باشید که به تقاضای زیاد سفر در ایام عید، نباید به فکر رزرو تور لحظه آخری مشهد باشید. به خصوص اگر از مبدا شما تعداد پروازها به این مقصد کم است.

کدام هتل های مشهد در ایام عید زودتر پر می‌شود؟

ظرفیت هتل های مشهد در ایام نوروز تقریبا تکمیل می‌شوند. اما برخی از اقامتگاه‌های این شهر زودتر از سایرین تکمیل می‌شوند. به طور مثال می‌توان به هتل های اطراف حرم امام رضا (ع)، مانند اطلس، اترک، بشری و مدینة‌الرضا اشاره کرد. البته هتل‌های لوکس مشهد مانند قصر طلایی و درویشی نیز خیلی زود تکمیل ظرفیت می‌شوند. اگر قصد رزرو تور مشهد نوروز 1403 را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم یکی از هتل‌های ذکر شده را بر اساس بودجه‌ی خودتان برای اقامت انتخاب کنید.

آب و هوای مشهد در نوروز، باب دل مسافران می‌شود!

نیازی نیست که مسافران تور نوروزي مشهد نگران شرایط آب‌وهوایی این شهر در ایام تعطیلات عید باشند؛ زیرا با آغاز فروردین دمای هوا کمی افزایش یافته و در تعطیلات بین 3 تا 17 درجه‌ی سانتیگراد است. در هفته‌ی نخست این ماه هم فقط یک روز آن بارندگی دارد. در نتیجه به شما پیشنهاد می‌کنیم که لباس‌های زمستانی همراه خودتان نبرید.

ترانسفر و هتل با غذا در خدمات آژانس‌ها به مسافران

آژتنس‌های مسافرتی همکار با سایت لحظه آخر خدمات زیر را به مسافران تور مشهد نوروز 1403 ارائه می‌دهند:

  1. رزرو بلیط پرواز، قطار یا اتوبوس
  2. رزرو هتل با صبحانه، ناهار و شام در صورت درخواست خودتان (به جز هتل‌های 5 ستاره)
  3. ترانسفر فرودگاهی (در صورتی که هتل مدنظرتان این خدمات را ارائه دهد)
  4. پشتیبانی در طول سفر

مزایای رزرو تور مشهد نوروز از سایت لحظه آخر چیست؟

شما می‌توانید با مقایسه‌ی انواع تورهای داخلی در سایت لحظه آخر، تور مشهد نوروز 1403 را با بهترین قیمت رزرو کنید. قیمت پکیج‌هایی آژانس‌های همکار سایت لحظه آخر به صورت لحظه‌ای به روز می‌شوند. پس از رزرو تور به کمک سایت هم می‌توانید با شماره‌ی آژانس مسافرتی یا سایت لحظه آخر تماس بگیرید تا در صورت بروز مشکل شما را راهنمایی کنند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است